بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
br ENGLISH
/img/NoImage.jpg 1391/07/22
معاون درمان مرکز آموزشی درمانی امام خمینی ره ساری

معاون درمان مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری :

بیش از ۶ هزار نفر به اورژانس بیمارستان مراجعه کردند

معاون درمان مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری با بیان اینکه اورژانس این بیمارستان در پنجم مرداد ماه با حضور معاونین وزیر بهداشت به بهره برداری رسید، گفت: بیش از ۶ هزار و ۹۹۱ نفر طی یک ماه اخیر به بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) ساری مراجعه کردند.

دکتر حامد امینی آهودشتی به اشاره به اینکه بیشترین مراجعه کنندگان بخش اورژانس در آخرین روز از مردادماه بوده افزود: ۲۸۸ نفر در این روز به اورژانس بیمارستان مراجعه کردند

وی با بیان اینکه در این مدت ۳۳۲ نفر از طریق آمبولانس ۱۱۵ به اورژانس آورده شدند تصریح کرد: ۱۲۶ نفر از سایر مراکز درمانی به بیمارستان امام خمینی(ره) ساری منتقل و ۴۷ بیمار نیز به دیگر بیمارستانها اعزام شدند.

دکتر امینی با تاکید بر اینکه از مجموع مراجعه کنندگان به این بخش ، ۲ هزار و ۳۹۶ بیمار بستری شدند، اظهار داشت: ۹ هزار و ۳۵ نفر نیز به صورت سرپایی تحت مداوا قرار گرفتند.

معاون درمان مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری به بستری شدن ۴۱ نفر در بخشهای ویژه بیمارستان اشاره کرد و ادامه داد: در طول یک ماه از فعالیت اورژانس این مرکز، ۵۵۶ نفر از مراجعه کنندگان به منظور دریافت خدمات بهتر درمانی، در سایر بخشها بستری شدند.

وی تصریح کرد: در این مدت ۱۳۵ نفر با رضایت شخصی از بخش اورژانس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساری ترخیص شدند.

دکتر امینی در بخش دیگری از سخنانش، تعداد کل مراجعین به بخش اورژانس این بیمارستان در روز نهم شهریور ماه را ۲۷۶ نفر دانست و گفت: از این تعداد ۲۹ نفر از طریق آمبولانس ۱۱۵ به این بخش منتقل شدند.

وی با بیام اینکه ۱۰۷نفر در این روز در اورژانس بستری شدند افزود: ۱۶۹ بیمار نیز به صورت سرپایی مداوا و تحت درمان قرار گرفتند.

معاون درمان مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) خاطرنشان ساخت: ۱۹ بیمار نیز در سایر بخشهای درمانی این مرکز منتقل شدند.

گفتنی است اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) ساری با یک هزار متر مربع یکی از بزرگترین و مجهزترین اورژانسهای بیمارستانی است که در پنجم مرداد ماه امسال با حضور وزیر بهداشت و معاونین آن به بهره برداری رسید.

تعداد بازدید: 91
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal