بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
بازدیدگروه ارزشیابی سالانه از بیمارستان امام خمینی (ره)ساری 1389/07/26
بازدیدگروه ارزشیابی سالانه از بیمارستان امام خمینی (ره)ساری

دکتر صیادی رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره)ساری درنشست گروه ارزشیابی دراین مرکز ضمن خیرمقدم خدمت حاضرین گزارش مختصری ازچگونگی روند خدمات دهی این مرکزبراساس نوع تخصصی بودن بخشها به بیماران مطالبی عنوان نمودند.

 

 صیادی درخصوص خدمات بیمه ای این مرکز به بیماران گفت بیشترین نوع خدمات بیمه ای که در این مرکز انجام می شودمربوط به بیمه های تامین اجتماعی وخدمات درمانی می باشدکه متاسفانه در دریافت مطالبات خود با بیمه تامین اجتماعی مشکلاتی وجود که امیدواریم با پرداخت به موقع سازمان بیمه گر بخشی از مشکلات موجود برطرف گردد.

دکترصیادی همچنین بااشاره به آموزشی وسانتر بودن این مرکز افزود که بدلیل نوع خدمات تخصصی وفوق تخصصی که دراین مرکز صورت می گیرد بیشترین تعداد مراجعه کنندگان را نسبت به دیگر مراکز درسطح استان داریم وبه همین منظور درتلاشیم تابتوانیم بیشترین خدمات دهی را با تجهیز نمودن امکانات وتغییر فضای ساختاری برای طرح تکریم ارباب رجوع وجلب رضایت مردمی در دستور کار خود داشته باشیم.
 

دكتر فرزاد گوهردهي مسئول گروه ارزشيابي كننده بيمارستاني هدف از بازديد گروه ارزشيابي را ارائه خدمات مطلوب به بيماران و مراجعه­كنندگان بيمارستاني ياد كرد و عنوان داشت كه اين طرح و ارزشيابي به منظور نظارت دقيق­تر بر عملكرد بيمارستان­ها جهت خدمت­رساني بهتربه مردم در دولت مهرپرور و عدالت­گستربوده که به حمدا... دردولت دهم این خدمات روز بروز رو به افزایش است و خوب پيگيري مي­شود.

وی درادامه بااشاره به این مطلب افزود مركز آموزشي و درماني امام خميني (ره) ساري به لحاظ سانتر و ريفرال بودن بيمارستانهای استان باید توجه و نظارت بيشتري به آن شود كه اينگونه ارزشيابي­ها مي­تواند جهت شناخت مشكلات و نواقص موجود درآن مؤثرواقع گردد و مسئولين مركز در صدد برطرف نمودن آن باشند تا سطح رضايت­مندي اين بيماران ومراجعه کنندگان را بالا ببرد.

گوهردهي همچنين نتايج گروه ارزشيابي از بيمارستان امام خميني (ره) ساري را خوب اعلام كرد و با بيان اين مطلب افزود نواقص سطحي هم وجود دارد كه امیدواریم انشاءا... در آينده نزديك با همت مسئولين بيمارستاني و ستاد مركزي دانشگاه و همچنين سازمان­هاي بيمه­گري برطرف گردد تا اين بيمارستان بتواند خدمات قابل قبول و بهتري ارائه نمايد.

 دكتر گدازگر نماينده بيمه خدمات درماني ضمن تقدير و تشكر از رياست و مديريت و كاركنان اين مركز نتايج حاصل از اين ارزيابي را رضایتبخش اعلام كرد و عنوان داشت با درايتي كه در سيستم وجود دارد سعي بر آن داريم كه بتوانيم خدمات بهتري را به جامعه ارائه نمائيم خوشبختانه نوع خدماتي كه در اين بيمارستان ارائه مي­شود بسيار تخصصي بوده و تلاش همه بر اين است كه رو به سمت پيشرفت و تعالي پيش برويم.

دکتر فرهادی مدیر داخلی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) گفت ارزشیابی بیمارستانی سالانه برای همه بیمارستانها از اهمیت ویژه ای برخوردار هست وهمه بیمارستانها تمامی تلاش خودرا بکار می گیرند تا بتوانند با ارائه خدمات مطلوبتر نسبت به یکدیگر پیشرفت بهتری داشته باشند وبه نوعی سطح رضایتمندی را بالا ببرند ودر این آزمون موفق باشند .

وی با اشاره به جایگاه بیمارستان امام خمینی (ره)ساری که بزرگترین بیمارستان سانتر و ریفرال استان می باشد افزود مطمئنا گروه ارزشیابی نسبت به مشکلات موجود دراین مرکز حساسیت بیشری نشان می دهند که خود می تواند نقطه قوتی برای مسئولین این بیمارستان باشدتانقاط ضعف راشناسایی ودرکوتاهترین زمان ممکن آن رابرطرف نمایند

فرهادی درادامه گزارش مختصری از ساخت بخش پیوند کلیه ومغز استخوان که توسط خیرین درحال ساخت است خبر داد وگفت با توجه به نیاز وضرورت ساخت این 2 بخش درمرکز استان ما می توانیم بسیاری ازمشکلات بیماران نیازمند استان وحتی استانهای شمالی کشور را برطرف نمائیم که ساخت وتسریع آن نیاز به همت مسئولین استانی ودانشگاهی وحتی مردم شریف استان را می طلبد


 

 در ادامه دكتر فرامرز پورضا نماينده سازمان تأمين اجتماعي ضمن قدرداني از ارائه خدمات بهينه در مركز آموزشي و درماني امام خميني (ره) ساري نسبت به پ

 

تعداد بازدید: 70
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal