بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تقویت وساماندهی بخش اورژانس در مراکز درمانی 1389/07/11
تقویت وساماندهی بخش اورژانس در مراکز درمانی
   بازدیدهادی ابراهیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ازبیمارستان امام خمینی(ره) ساری

این بازدید که به منظور ساماندهی وتقویت بخش اورژانس وخدمات دهی بهتر به بیماران در مراکز درمانی صورت گرفت .بازدید کنندگان ضمن عیادت ازبیماران از بخش اورژانس وبخشهای مختلف این بیمارستان دیدن نمودند.

هادی ابراهیمی هدف بازدید از این بیمارستان رابررسی مشکلات موجود جهت خدمات به بیماران بستری دربیمارستانها یاد کردوبا بیان اینکه خوشبختا نه ما در دولت نهم ودهم شاهد اقدامات خوبی دربخش درمان بودیم وامیدواریم با برنامه ریزی های خوبی که از وزارت وبهداشت درخصوص رسیدگی به شکایات مردمی از بخش های اورژانس بیمارستانی در نظر گرفته شد شاهد پیشرفت وخدمات دهی بهتر به مردم عزیزمان باشیم.

   ابراهیمی بابیان این مطلب افزود خوشبختانه با بازدید خوبی که ازبیمارستان امام خمینی (ره) داشتیم وتوضیحاتی که بیماران بستری دربخشها دادند ازخدمات پرسنلی دراین بیمارستان راضی بودند وبیشترین گلایه هادرمورد توجه بیشتر مسئولین به امکانات بوده که انشاالله تلاش خواهیم کرد بامساعدتهای ویژه ازاستانداری ودانشگاه علوم پزشکی هرچه زودتر برطرف گردد.

دکتر محمد مهدی ناصحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بابیان این مطلب گفت که ما دربخش ساماندهی اورژانس دوقست داریم که یک بخش پیش بیمارستانی 115 بوده و الحمد الله کارهای زیادی وپیشرفت خوبی داشتیم ومشکل خاصی نداریم ورضایت نسبی جلب شده .عمده مشکل ما درمورد بخش اورژانس بیمارستانی بوده که متاسفانه استانداردهای اورژانس درمراکز درمانی ما رعایت نمی شود چه در نرم نیروی انسانسی وچه درنرم فضای فیزیکی حتی در رضایت مندی پرسنلی ونیروی انسانی .

 

 

 ناصحی همچنین عنوان کردکه ما دراستان مازندران یک طرح جامعه ای را چه دربخش نیروی انسانی وچه دربخش فضای فیزیکی دردستور کارداریم که انشا الله تا پایان سال به اجرا در خواهیم آورد.وتا پایان سال بخش عمده آنها به نتیجه می رسد که بیمارستان امام خمینی (ره)ساری یکی ازطرحها میباشد که اعتبار پیش بینی شده برای افزایش بخش اورژانس واتاق عمل این بیمارستان بالغ برششصد میلیون تومان خواهد بود که مقدمات اولیه آن صورت گرفته .در بحث پرسنلی هم سعی کردیم بهترین وبا تجربه ترین پرسنل را برای این بخش درنظر بگیریم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران درمورد سامانه 1800 اظهار داشت که متاسفانه کیفیت آن ضعیف بوده که بر همین اساس با اداره مخابرات هماهنگی های لازم بعمل آمد ومقدمات بستن قرارداد دردست اقدام است تا ماجعه کنندگان بتوانند با ما تماس راحتری داشته باشند.

درادامه دکتر سهراب صیادی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)ساری ضمن گزارش مختصر از وضعیت وامکانات موجود این بیمارستان از راه اندازیبخش آی .سی. یو .3 این مرکز که درمردادماه سال جاری با هزینهای باغ بر 200 میلیون تومان به بهره برداری رسید که بخشی از کمبود مشکلات آ.سی.یو. استان را برطرف نمود.

دکتر صیادی همچنین به مشکلات موجود دربخش اورژانس این بیمارستان اشاره کرد وگفت با توجه به تعداد مراجعه کنندگان زیاد دربخش اورژانس این بیمارستان که یکی ازعلل های آن می تواندبدلیل طرفه دولتی بودن آن باشد ما دربخش اورژانس دچار کمبود تخت برای این بخش می شویم که خود متواند یکی از عللهای نارضایتی باشد وی با بیان اینکه برهمین اساس پیشنهاد افزایش فضای فیزیکی برای بخش اورژانس و2 اتاق عمل را ضروری دانستیم وپیشنهاد آن را دادیم وبا موافقت دانشگاه علوم پزشکی مازندران در دست اجرا هست وانشا الله بزودی اقدام خواهد شد وامیدواریم با راه اندازی وافزایش این بخش و2اتاق عمل خدمات بهتری ارائه نموده وسطح رضایتمندی را بالا ببریم.

 وی همچنین ازآتش سوزی بخش زایشگاه این مرکز در تابستان سال جاری وآسیب جدی ساختمانی وتجهیزاتی یادکرد وعنوان داشت که برای بازسازی وبهینه سازی وایجاد بخش زایمان فیزیو لژیک اقدام به بازسازی کامل زایشگاه نمودیم که این طرح حداقل 200میایون تومان هزینه خواهد داشت.

تعداد بازدید: 117
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal