بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ چهارشنبه ۴ ارديبهشت
br ENGLISH
/img/NoImage.jpg 1389/03/19
برگزاري جلسه مسئولين فرآيندها در جهت تعالي سازماني EFQM

 

 جلسه مسئولين فرآيندها در جهت تعالي سازماني مدل ËFQM صبح ديروز در سالن كنفرانس مركز آموزشي و درماني امام خميني (ره) ساري برگزار گرديد:

در ابتداي جلسه آقاي دكتر سهراب صيادي رئيس مركز آموزشی درمانی امام خمینی (ره)ساری ضمن خيرمقدم به اعضاي حاضر با تأكيد بر لزوم و توجه بيشتر جهت پيشرفت و تعالي مدل ËFQM به عنوان مدل انتخاب شده و الگوي مناسب مديريتي بيمارستان­هاي كل كشور مطالبي عنوان نمودند.

دكر صيادي درادامه با بیان اینکه اقدامات ويژه همكاري و تلاش همكاران و مسئولين فرآيندها مي­تواند نقش بسيار مؤثري را در اين خصوص داشته باشند كه لازمه آن با خود ارزيابي شروع مي­شود و تغيير شاخص­ها براي رسيدن به تعالي از طريق خود ارزيابي سالانه امكان­پذير خواهد بود كه موجب ميزان در پيشرفت مي­باشد.

دكتر صيادي همچنين در مورد فراهم نمودن فضاي مناسب براي جلب رضايت­مندي بيماران خصوصاً بيماران كم درآمد و قشر ضعيف عنوان داشتند كه همة همكاران براي رسيدن به اين امر مهم بايستي با عشق و علاقه و ايجاد صميميت در يكديگر مهيا گردد كه مسئولين فرآيندها به عنوان فرماندهان اين هدف والا نقش اصلي را ايفاء مي­كنند.

در ادامه مرتضي دارايي مدير كنترل كيفيت اين مركز با تقدير و تشكر از زحمات و خدمات ارزنده كليه كاركنان خصوصاً مسئولين فرآيندها و دستورالعمل ها، كسب نشان ÏSÔ 9001-2008 و گواهينامه دائم از شركت توف نورد آلمان به همه اعضاء تبريك گفتند.

وي همچنين با بيان اين موضوع كه كسب نشان ÏSÔ9001-2008 به ما ثابت كرد كه ما مي­توانيم با همكاري و تلاش در مسير رضايت­مندي و اعتمادسازي مردم
حركت كنيم.

آقاي دارايي گزارشي از بازديد تيم مديريتي مركز از بيمارستان امام حسين (ع) تهران و بيمارستان پورسينا رشت در راستاي اجراي طرح ارتقاء بيمارستاني Bench-Marking به اعضاء ارائه نمودند.

ايشان همچنين اشاره نمودند که يكي از شاخص­هاي مهم جهت اجرایی شدن فعاليت­هاي بهبود كيفيت، استفاده بهينه از آمار و مستندسازي در راستاي فعاليت­هاي اين مركز مي­باشد.

تعداد بازدید: 2
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal