بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ شنبه ۴ خرداد
br ENGLISH
/img/NoImage.jpg 1389/03/18
برگزاري جلسه هيئت رئيسه دانشگاه علوم پزشكي مازندران
   جلسه هيئت رئيسه دانشگاه علوم پزشكي مازندران صبح دیروز در مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري با حضور جناب آقاي دكتر ناصحي قائم مقام وزير و رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران و معاونان و نماينده ولي فقيه در دانشگاه و همچنين رئيس مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري برگزار گرديد.

آقاي دكتر ناصحي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با تاکید بر لزوم هماهنگي و همكاري بيشتر واحدهاي تابعه با ستاد مركزي و همچنين همكاري و تأمل معاونان با بيمارستان­ها تأكيد داشتند.

وي همچنين در رابطه با اهداف دانشگاه علوم پزشكي مازندران در بيمارستان­ امام خميني (ره) ساري مطلبي عنوان نمودند.

سپس حجت­الاسلام و المسلمين حاجي آقا مستقيمیان نماینده ولي فقيه در دانشگاه علوم پزشكي مازندران مطالب ارشادي در جلسه ارائه نمودند.

آقاي دكتر رنجبران معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه در خصوص پرداخت به موقع و مطالبات خصوصاً اضافه­كاري به پرسنل تحت پوشش به واحدها نکاتی رایادآور شدند وی همچنین در خصوص افزایش تخت برای اتاق عمل و واگذاري ساخت آن به صورت مناقصه به شركت­هاي واجد شرايط مطالبي عنوان داشتند.

در ادامه آقاي دكتر صيادي رئيس مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري ضمن خیرمقدم و تقدير و تشكر از رياست دانشگاه علوم پزشكي مازندران و اعضای هیات رئیسه گزارش مختصري از عملكرد سه ماهه اخير كه مسئوليت اين بيمارستان را به عهده داشتند ارائه نمودند.

دکتر صیادی همچنين درخصوص اهداف کاری بيمارستان و تنگناها و مشكلات موجوددر آن مطالبی را یادآور شدند و انتظارات و توقعات مسئولين بيمارستان را از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بازگو نمودند.

درپایان جلسه معاونت درمان و ساير معاونين نقطه نظرات خود را درجلسه مطرح ور موردآن به تبادل نظر پرداختند.

 

 

تعداد بازدید: 146
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal