بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ جمعه ۳۰ فروردين
br ENGLISH
/img/NoImage.jpg 1393/07/01
آيين توديع و معارفه معاونان درمان و توسعه مركز آموزشي درماني امام(ره) ساري برگزار شد.
همزمان با بزرگداشت ايام دهه فجر
همزمان با بزرگداشت ايام دهه فجر و سي و پنجمين بهار انقلاب، آيين توديع و معارفه معاونان درمان و توسعه مركز آموزشي درماني امام(ره) ساري برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي مازندران، رئيس بيمارستان امام(ره) ساري در اين مراسم، گفت: اميدوارم جابه جايي در مسئوليتها منجر به توسعه رو به رشد و روند مثبت براي بيمارستان به همراه داشته باشد.
دكتر محمدحسين كريمي نسب، افزود: مجموعه و محيط كاري خوب، همراه با تعامل و همكاري موجب پيشرفت مي شود.
وي، با تاكيد بر اينكه بايد به كارمان عشق بورزيم، اظهار داشت: همواره سعي مي كنم همراه پرسنل باشم و موانع را بر اساس قانون از سر راه بردارم.
رئيس مركز آموزشي درماني امام(ره) ساري، با اشاره به توديع و معارفه معاونان درمان و توسعه ، افزود: هدف از اين تغيير و تحول قرار گرفتن در وضعيت مناسب  وبهتر از سابق است  و همچنان معاونان سابق در اين مركز حضور دارند و از نظرات و تجربيات آنها استفاده مي كنيم.
حجت الاسلام اندرخورا، نيز در سخناني با اشاره به اينكه هجرت به دو دسته دورني و بيروني  تقسيم مي شود، گفت: كساني كه از دورن هجرت كردند،  توانستند جامعه را متحول سازند.
وي، ادامه داد: امام راحل(ره) نيز توانست با هجرت دورني، انقلاب اسلامي را به ثمر بنشاند.
اين روحاني، رهبريت را عامل مهم پيروزي انقلاب دانست و تصريح كرد: بنا به فرموده رهبر كبير انقلاب حفظ اين انقلاب و  وجمهوري اسلامي از اعظم فرايض است.
حجت الاسلام اندرخورا، با تاكيد بر اينكه ديدگاه امام نسبت به اين انقلاب كاملا اسلامي است، گفت: لذا نبايد نسبت به آن بي تفاوت بود.
وي تفكر رضايتمندي مردم را مهمترين هدف جامعه پزشكان دانست و اظهار داشت: سلامت افراد جامعه در دستان پزشكان است.
گفتني است در اين مراسم كه حجت الاسلام موسي مستقيمان مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي مازندران و جمع كثيري از كاركنان بيمارستان امام(ره) ساري حضور داشتند، دكتر سيد محمد اميني به عنوان معاون درمان و دكتر رضا نجفي كوتنايي به عنوان معاون توسعه و پشتيباني مركز آموزشي درماني امام(ره) ساري معرفي و از زحمات دكتر حامد اميني آهي دشتي معاون سابق درمان و دكتر محمد سلطان تويه معاون سابق توسعه و پشتيباني بيمارستان قدرداني شد.

تعداد بازدید: 0
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal