بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
/img/NoImage.jpg 1393/07/01
دومين يادواره 46شهيد منتسب به كاركنان بيمارستان امام(ره) ساري
به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا

به مناسبت  22 اسفند روز بزرگداشت شهدا، دومين يادواره 46شهيد منتسب به كاركنان مركز آموزشي درماني امام خميني(ره) ساري برگزار شد.دراين مراسم كه باحضورمسئولين استاني وشهري وهمچنين جمعي ازخانواده هاي محترم شهدا.ايثارگران -پزشكان وكاركنان مركزدر آن حضورداشتند دكتر محمد حسين كريمي نسب yadvareh1-620x330[1]رئيس بيمارستان امام خميني(ره) ساري ضمن خيرمقدم  هدف از برگزاري يادواره هاي شهدا را يادآوري  و تلنگر به خود دانست و افزود: اين يادواره ها، پاسداشت رشادتها و ايثارگريهاي انسانهايي است كه از جان خود گذشتند تا ديگران به آرامش و آسايش دست يابند.
دكتر محمدحسين كريمي نسب، ادامه داد: جايگاه امروز كشور ايران حاصل خون شهدا و ايثار ايثارگران است.
وي،  با اشاره به فعاليت 14 جانباز در بيمارستان امام(ره) ساري، تصريح كرد:  46 پرسنل اين مركز از خانواده درجه يك شهدا هستند.
هادي بصير برادر حسين و علي اصغر بصير فرمانده گردان حضرت رسول(ص) نيز در سخناني، با اشاره به آمادگي دشمن در شروع جنگ تحميلي گفت: دشمن با تمام قوام و تجهيزات به ميدان جنگ آمده بود.
وي، ادامه داد: دشمن به مدارس، بيمارستانها، شهر و روستاهاي ايران حمله مي كرد و زن و مرد و كودك و بزرگ  را به شهادت مي رساند در حالي كه سربازان ايراني تنها به اماكن نظامي حمله مي كردند.
هادي بصير، با اشاره به اينكه نامه هاي مردمي به سربازان روحيه مي داد، گفت: رزمنده هاي ما در يك دست سلاح و در دست ديگر قرآن داشتند.
وي ، با اشاره به حضور رزمنده هاي جوان در طول 8 سال دفاع مقدس، گفت: اين افراد كارها و عملياتهاي بزرگي همچون بيت المقدس، فتح المبين، والفجر 8 و محرم را به سرانجام رساندند.
گفتني است تقدير از خانواده هاي شهدا و روايت خاطراتي از سالهاي دفاع مقدس از ديگر برنامه هاي دومين يادواره 46 شهيد منتسب به كاركنان بيمارستان امام(ره) ساري بوده است

درپايان مراسم لوح يادبودي ازطرف رئيس مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري به خانواده هاي شهداي منتسب به  كاركنان اين مركز تقديم گرديد.

 

     

تعداد بازدید: 2
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal