بيمارستان آموزشي و درمانی امام (ره) ساري
۱۳۹۸ يکشنبه ۵ خرداد
br ENGLISH
/img/NoImage.jpg 1393/07/03
ديدار رييس و اعضاي شوراي اسلامي شهر ساري از مركز آموزشي درماني امام (ره) ساري
رييس و اعضاي شوراي اسلامي شهر ساري

رييس و اعضاي شوراي اسلامي شهر ساري از بخشهاي مختلف مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري بازديد و با بيماران و پرستاران اين مركز گفتگو كردند.IMG_4914
ديدار رييس شوراي شهر ساري و اعضاي شوراي شهر ساري از مركز اموزشي درماني امام خميني (ره) ساري
رييس شوراي شهر ساري و برخي از اعضاي شوراي شهر ساري از مر كز آموزشي درماني امام خميني ساري بازديد و با بيماران و پرستاران اين مركز گفتگو كردند .
رييس مركز آموزشي در ماني امام خميني (ره) نيز در اين ديدار با توجه به اهميت و تخصصي بودن اين مركز تاكيدكر د: مسئولين شهري بايستي نگاه ويژه اي به اين مركز داشته باشند .
وي با اشاره به اينكه بخش بيماران سرطاني با همت خيرين در اين مركز در حال ساخت است افزود : اين بخش با هزينه اي بيش از يك ميليارد تومان توسط خيرين نيمه كاره است و نياز به كمك خيرين و اعضاي شوراي شهر ساري دارد .
دكتر كريمي نسب افزود : اين مركز با شروع طرح نظام سلامت درمان بيماران سرطاني را بصورت رايگان انجام مي دهد
رييس مركز آموزشي درماني امام خميني (ره) ساري با اشاره به افزايش مراجعين به اين مركز در سال جديد گفت : دراكثرمواقع به خاطرتعدادزياد مراجعه كنندگان به اين مركزمتاسفانه باكمبود تخت بستري روبرو مي شويم كه حتي يك تخت خالي هم نداريم وبه ناچار بعضي از بيماران در صف پذيرش براي بستري قرارمي گيرند.
دكتر كريمي نسب لزوم تسريع در روند ساخت بخش سرطاني از سوي خيرين را خواستار شد و تصريح كرد : جريمه بيش از دو ميلياردتوماني (ماده صد)شهرداري ساري باعث توقف اين بخش درماني بسيار مهم شده است .
وي بيمارستان امام خميني ساري را متعلق به شهر ساري دانست و افزود : اين بيمارستان در واقع متعلق به شهرساري است وشهردار وشوراي شهر درقبال مسائل ومشكلات آن مسئول مي باشندوراه اندازي اين مجموعه كه باهمت خيرين شروع شده بايستي باهمكاري ومساعدت شهرداري به اتمام برسد .
دكتر كريمي نسب به هماهنگي حل و فصل موضوع جريمه شهرداري با رييس شوراي شهر ساري خبر داد و افزود : بخش درمان بيماران سرطاني از حدود هشت سال پيش شروع شده و در صورت اتمام اين بخش مشكل عمده بيماران سرطاني و بيماران نيازمند به آي سي يو را حل خواهد كرد .
رييس مركز آموزشي درماني امام خميني (ره)ساري با اشاره به اين مطلب افزود. بيش از 50 بخش ، درمانگاه و كلينيكهاي تخصصي دراين مركز فعاليت دارد و همين امر موجب شده تا بعنوان بزرگترين و مجهز ترين بخشهاي تخصصي و فوق تخصصي استان باشيم.

 
تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal