دانشكده پرستاري آمل
۱۳۹۹ شنبه ۱۸ مرداد
br ENGLISH
اخبار
دانشجویان جدیدالورود ساعت 12 روز یکشنبه مورخ 1397/07/08جهت عضویت در کتابخانه، مراجعه نمایند.
 
کارگاه آشنایی با کتابخانه برای دانشجویان جدیدالورود ساعت 12 تا 13:30 روز یکشنبه مورخ 1397/10/02 در کتابخانه برگزار می گردد.
 
 دانشجویان رشته پرستاری ورودی بهمن 97 در کتابخانه ثبت نام و کارت عضویت دریافت نمودند.
 
کارگاه آشنایی با کتابخانه برای دانشجویان جدیدالورود ساعت 11 تا 12 روز چهارشنبه مورخ 1397/11/17 در کتابخانه برگزار می گردد.
 
با توجه به برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اردیبهشت 1398، دانشجویان گرامی می توانند اطلاعات کتابشناختی کتابهای مورد نیاز کتابخانه را حداکثر تا پایان فروردین 98 در صندوق نیازسنجی کتابخانه بیندازند یا به کتابدار تحویل دهند.
 
 
 
در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اردیبهشت 1398 سفارش و خرید منابع جدید برای کتابخانه انجام شد.
 
 
به اطلاع مراجعین گرامی می رساند بخشی از کتابهای خریداری شده در نمایشگاه، در حال حاضر آماده سازی شده و در کتابخانه جهت بهره برداری موجود است.
 

جلسه هم اندیشی کتابداران دانشگاه علوم پزشکی مازندران صبح دوشنبه مورخ 1398/04/03 در سالن کنفرانس معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه در ساری برگزار شد. 

 
دسترسی به جدیدترین کتب آموزشی 2020گروه های مختلف آموزشی مجموعهClinical Key از طریق سامانه منبع یاب امکانپذیر است. 
 
 
برای مشاهده "تازه های کتاب" می توانید به همین آیتم درکتابخانه دانشکده مراجعه نموده و از تازه های کتب فارسی و لاتین خریداری شده در نمایشگاه کتاب امسال مطلع شوید. 
 
 

جدیدترین مقادیر شاخص تأثیر (Impact Factor) مجلات مجموعه Web of Science از سوی موسسه Clarivate Analytics منتشر شده است. پژوهشگران می توانند با مراجعه به بانک اطلاعاتی Journal Citation Report  در پایگاه استنادی  Web Of Science از جدیدترین شاخص های تأثیر ژورنال های حوزه تخصصی مورد علاقه خود مطلع شوند.

  آدرس مستقل وب سایت به کلیه کتابخانه های تابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران اختصاص یافت.
 
 نسخه 2020 کتاب Abeloff's Clinical Oncology در پایگاه Clinical Key  در دسترس می باشد.  
 
کارگاه "مهارتهای حل مساله" برای کارشناسان علم اطلاعات و دانش شناسی در روز دوشنبه مورخ 1398/06/11 در معاونت تحقیقات دانشگاه برگزار گردید. 
 
جلسه توجیهی ثبت نام نودانشجویان علوم آزمایشگاهی در کتابخانه دانشکده، امروز (سوم مهرماه) برگزار گردید.
 
جلسه توجیهی ثبت نام نودانشجویان پرستاری در کتابخانه دانشکده، امروز (ششم مهرماه) برگزار گردید.
 
به اطلاع کلیه نودانشجویان گرامی می رساند کارگاه "آشنایی با پرتال کتابخانه" در روز یکشنبه مورخ  1398/08/12  برگزار می گردد. لطفاً جهت نام نویسی به کتابخانه مراجعه فرمایید.
 
 مراسم گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی و روز کتابدار در روز سه شنبه مورخ   1398/08/21 در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار گردید.
 
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، چهره های برتر کتابخوان دانشگاه (بر اساس گزارش نرم افزار کتابخانه ها) معرفی گردیدند.
 
جلسه هم اندیشی مسئولین کتابخانه های تابع دانشگاه به منظور یکپارچه سازی فرآیند امانت در کلیه واحدها تشکیل و تصمیماتی پیرامون این موضوع اتخاذ گردید.
 
کارگاه آشنایی با Clinical Key در تاریخ 1398/10/01 در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برای کارشناسان علم اطلاعات و دانش شناسی برگزار گردید. 
 
کارگاه آشنایی با سایت کتابخانه برای اعضاء محترم هیات علمی دانشکده های پرستاری و پیراپزشکی آمل در تاریخ 1398/10/02 برگزار گردید.
 
ثبت نام از نودانشجویان فوریت های پزشکی و پرستاری جهت عضویت در کتابخانه در تاریخ 1398/11/15  انجام شد.
 
کارگاه آشنایی با MESH  و NLM برای دانشجویان رشته پرستاری در تاریخ 1398/11/28 برگزار گردید.
 
 
 
1398/11/28
Powered by DorsaPortal