بيمارستان آموزشي ودرمانی بوعلي سينا
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
br ENGLISH
HTML

دانشگاه علوم پزشكي مازندران

         كتابخانه مركز آموزشي درماني بوعلي سينا ساري

راهنماي استفاده كاربران از خدمات كتابخانه

 

كاربر گرامي ضمن خوش­آمد، جهت استفاده از خدمات كتابخانه و امانت كتاب در اين مركز، موارد زير را رعايت فرمائيد:

1.       داشتن كارت دانشجويي براي دانشجويان مقطع دكتراي عمومي و دانشجويان پيراپزشكي و همچنين داشتن كارت عضويت اساتيد و دستياران دكتراي تخصصي كه توسط كتابخانه صادر مي­گردد، ضروري بوده درغير اين صورت كارت نظام پزشكي و يا كارت كتابخانه دانشكده پزشكي (به­ عنوان كتابخانه مادر) قابل قبول مي باشد.

2.       داشتن كارت شناسايي بيمارستان براي كاركنان مركز و كاركنان دانشگاه. 

3.       تعداد كتاب­هايي كه به امانت داده مي­شود براي دانشجويان پزشكي 3 جلد و به مدت يك هفته تا 30 روز بوده و براي دانشجويان پيراپزشكي تا دو هفته مي­باشد و هريك از گروه­ ها تا دوبار تمديد مي­گردد.

4.      كتابخانه از ساعت 7/5 صبح تا 7/ عصر بصورت يكسره مي باشد.

5.       پايان­ نامه ها،­ كتاب­هاي مرجع و مجلات صرفا جهت مطالعه در كتابخانه مي­ باشد تنها در­صورت درخواست اساتيد به مدت كوتاه امانت داده خواهد شد.

6.       كتب رفرنس گروه­هاي آموزشي فقط جهت استفاده در كتابخانه مي ­باشد.

7.       كتابهاي دريافتي بايد به هنگام تحويل سالم باشند و در صورت مفقود شدن يا خط كشيده شدن بايد كتاب را تهيه و جايگزين گردد. در صورتي كه امانت گيرنده موفق به يافتن كتاب موردنظر نشود بايد معادل قيمت كتاب به بهاي روز و به تشخيص كتابدار، منبع پيشنهادي را به عنوان جايگزين خريداري و تحويل كتابخانه نمايد.  

8.       هنگام تسويه حساب، نبايد هيچ كتابي در دست امانت گيرنده باشد و پس از تسويه حساب با كتابخانه، عضويت فرد لغو مي­شود. 

9.       ضمن رعايت سكوت، لطفا از تجمع و صحبت بپرهيزيد و تلفن خود را جهت حفظ آرامش محيط در حالت بي­صدا قرار داده و در هنگام خروج از كتابخانه ميز و صندلي خود را مرتب نموده و از ريختن زباله در سالن پرهيز نماييد.

10.    سايت پژوهشي در داخل كتابخانه تعبيه شده است و با توجه به دانشگاهي بودن مجموعه، جهت استفاده از اينترنت لازم است نام كاربري و پسورد ورود به اينترنت را از دانشكده خود دريافت كنيد. 

11.    در صورت استفاده از موبايل يا تبلت مي­توانيد با استفاده از شبكه وايرلس موجود در كتابخانه، به اينترنت دانشگاه وصل گرديد.

12. چهارشنبه­ ها توسط گروه خدمات حين ساعت1/30 الي 2، نظافت انجام مي­شود. 

 

تهيه و تنظيم : حسين شريفي

1398/04/10
Powered by DorsaPortal