حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/05/04 تعداد بازدید: 3
جشن میلاد حضرت مهدی (عج) در دانشگاه برگزار شد
جشن میلاد حضرت مهدی (عج) در دانشگاه برگزار شد .

جشن میلاد حضرت مهدی (عج) در دانشگاه برگزار شد . در این جشن باشکوه که با حضوراساتید ، پزشکان و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد دکتر فرهنگ بابامحمودی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به بيان فلسفه غيبت و انتظار و وظايف مسلمانان در عصر انتظار و شرايط منتظران افزود: بايد با دوري از گناه و انجام اعمال صالح براي استقبال از امام زمان ( عج) آماده باشيم.

دکتر بابامحمودی با اشاره به اشتراک اديان در کليّت اعتقاد به مساله مبدأ و معاد اشاره کرد و گفت: اعتقاد به ظهور انسان کامل و تشکيل حکومت جهاني توسط انساني الهي پيش از آخر زمان براي اقامه عدل و هدايت بشريت از وجوه مشترک بين اديان و عقايد بشري است.

وي به بیان مصاديق نگرش مسلمانان، يهوديان، مسيحيان و بوداييان به ظهور انساني کامل با نام هاي "مهدي موعود"، "مصلح جهاني"، "رهاننده بزرگ"، "نجات بخش آسماني" و "منجي اعظم" پرداخت و اظهار داشت: تاثير اصلي انتظار ظهور و گشايش، ايجاد حس اميدواري به آينده است و لازم است تا منتظران حضرت با تهذيب نفس و دوري از رذايل اخلاقي خودشان را براي ياري منجي عالم بشريت همواره آماده نگه دارند.

گفتنی است در این مراسم علاوه بر اجرای برنامه های مداحی ، موسیقی وطنز برنامه مشاعره نیز برگزار گردید که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت .

جشن میلاد حضرت مهدی (عج) در دانشگاه برگزار شد
Powered by DorsaPortal