حوزه ریاست
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/05/04 تعداد بازدید: 24
رییس مرکز فوریتهای پزشکی استان مازندران معرفی شد
دکتر محمد مهدی ناصحی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم معرفی رئیس مرکز فوریتهای پزشکی استان مازندران با اشاره به حادثه خیز بودن و وسعت استان مازندران گفت ...

دکتر محمد مهدی ناصحی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم معرفی رئیس مرکز فوریتهای پزشکی استان مازندران با اشاره به حادثه خیز بودن و وسعت استان مازندران گفت استان مازندران دارای سواحل طولانی است و به همین خاطر امسال 125 طرح سالم سازی دریا ایجاد شده است و این موضوع وظایف اورژانس و فوریتهای پزشکی را ویژه می کنند .

دکتر ناصحی افزود : دانشگاه علوم پزشکی مازندران قطب نهم کشوری در امر بحران و حوادث است و باید توجه ویژه ای به آن شود و نیرو های جوان در کنار تجربه نیروهای دیگر خدمات کیفی و خوبی ارائه کنند.

وی با اشاره به اینکه جمعیت مازندران چهار برابر جمعیت تابستان مسافر است افزود : با توجه به راه های مواصلاتی استانهای همجوار به مازندران ،مسافران زیادی به این استان سفر می کنند و باید با تلاش مضاعف و کار مضاعف فضا را برای ارائه خدمات کیفی آماده کنیم.

وی با تاکید بر حفظ کرامت خدمت گیرندگان عرصه سلامت به خصوص مراجعین اورژانس افزود : دانشگاه علوم پزشکی مازندران با پرداخت به موقع مطالبات کارکنان و همچنین مطالبات گذشته توانست رضایتمندی حداکثر کارکنان را جلب نماید چرا که رضایتمندی کارکنان و حفظ کرامت آنها باعث ارائه خدمات مطلوب تری به مردم می شود .

در این مراسم دکتر هوشنگ اکبری بعنوان رئیس جدید مرکز فوریتهای پزشکی معرفی و ازخدمات دکتر سبحان بهرامی تجلیل و تقدیر شد.

رییس مرکز فوریتهای پزشکی استان مازندران معرفی شد
Powered by DorsaPortal