حوزه ریاست
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/05/19 تعداد بازدید: 41
همایش مدیران حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ساری
حراستها پیشگیری از وقوع تخلفات را در اولویت کار خود قرار دهند .

حراستها پیشگیری از وقوع تخلفات را در اولویت کار خود قرار دهند . در همایش مدیران حراست دانشگاه علوم پزشکی کشورکه با حضور مشاور وزیر مدیر کل دفتر مرکزی حراست وزارت بهداشت و مدیران حراست دانشگاه علوم پزشکی کشور و حراست های تابعه در ساری برگزار شد پیام مقام عالی وزارت خانم دکتر وحید دستجردی قرائت شد .

در این پیام دکتر مرضیه وحید دستجردی با اشاره جایگاه والای حراست افزود :کارکنان وزارت بهداشت ، حراست را ملجا، ومامن خود در سختی ها و مشکلات می دانند و کارکنان حراستها باید در حفظ قداست و معنویت این جایگاه با تمام توان تلاش کنند

وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه تخلفات در وزارت بهداشت بسیار پایین می باشد افزود:با رعایت قوانین و مقرارت باید پیشگیری از وقوع تخلفات را در اولویت کار خود قرار داده و راهنمایی و آموزش پرسنل ، آنان را در دوری از رفتار نا مناسب اداری و اخلاقی یاری نمایند .

دکتر دستجردی با تاکید بر کسب اطلاعات و اخبار و تجربه و تحلیل آن و اشراف اطلاعاتی افزود: باید حفظ و حراست از اسناد و مدارک ،ابنیه ، تجهیزات و سرمایه های مختلف وزارت با استفاده از میوه های نوین از اولویتهای دانشگاه های علوم پزشکی باشد .

وی افزود : کیفیت بخشی به مقوله آموزش رکن اولیه پیشرفت است و باید در حراست نیز برای ارتقاء رشد کیفی و توانمندی های حفاظت فیزیکی و آموزشهای نوین به کارکنان حراست توجه ویژه ای گردد.

در این همایش دو روزه برنامه های آموزشی در زمینه گزارش نویسی ، جمع آوری اطلاعات ، حفاظت فیزیکی ، اسناد و پرسنلی سخنرانی بحث و تبادل نظر شد .

در ادامه این همایش دکتر محمد مهدی ناصحی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره ب اینکه مدیران و مجموعه کارکنان حراست در نظام سلامت از اصلی نوین ارکان حفظ سلامت و شان معنوی دستگاه های اداری هستند افزود : تفاوت اصلی ماموریت درحراست نظام سلامت با سایر دستگاه ها ، توجه ویژه به نظام ارایه خدمات صحیح به مردم در اقصی نقاط کشور و نگاه معطوف به جذب حداکثری و رفع حداقلی در امتداد دیدگاه های مقام عظمای ولایت در محیطهای دانشجویی و اعضای هیات علمی دانشگاه هاست .

دکتر ناصحی با تاکید بر توجه ویژه مسولین و کارکنان دستگاه های حراستی و نظارتی در دانشگاه کشور افزوند : معنویت رفتاری و لزوم حفظ کیان نظام مقدس جمهموری اسلامی در برابر همجمه های استکبار جهانی در قالبهای متفاوت ظاهر می شود از وظایف اصلی دستگاههای حراستهاست.

دکتر یحیی صالح طبری دبیر همایش مدیران حراست با اشاره لزوم آموزش مدیران و کارکنان حراستهای علوم پزشکی افزود: این همایش با هدف آشنایی بیشتر با بخشهای نوین تکنولوژی از جمله حفاظت ÏT و اتوماسیون اداری و حفظ اسرار و اسناد اداری در مقابل انواع ترفند های سرویسهای جاسوسی خارجی و نقش حراست در مناسبات اداری و تحکیم امنیت ملی برگزار شده است.

همایش مدیران حراست دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ساری
Powered by DorsaPortal