حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/01/16 تعداد بازدید: 88
اخذپذیرش85 درصد بیماران دربیمارستانها توسط ستاد هدایت واطلاع رسانی
ستادهدایت واطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در16روز آماده باش نوروزی موفق به اخذ پذیرش 85 درصدی ازبیمارستانهای سطح استان گردید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ستادهدایت واطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در16روز آماده باش نوروزی از 27 اسفند 88 تا 13 فروردین 89 موفق به اخذ پذیرش 85 درصدی ازبیمارستانهای سطح استان گردید .

سیزده فروردین 89 با 23 درخواست وپذیرش 100% رکورداربیشترین درخواست اعزام وبیشترین پذیرش بوده است .
ستادهدایت واطلاع رسانی در ایام تعطیلات نوروزی197مورد درخواست کلی برای تختهای ویژه بیمارستانی داشته است که از این تعداد 157مورد پذیرش و 28 مورد عدم پذیرش بوده و 8 مورد از درخواست خود منصرف شده و 4 مورد آن نیاز به اعزام نداشتند و با 185 مورد درخواست قطعی 85% بیماران پذیرش شدند.

لازم به توضیح است فقدان تخت خالی ÏÇÜ (داخلی-عفونی- مسمومیت ) ، ÏÇÜ (نروسرجری –نورولوژی ) از علل عدم پذیرش بوده که بیماران یا درÏÇÜ مبداء جابجا شده یا به تهران و گیلان منتقل شدند.
گفتنی است اطلاع رسانی و هماهنگی بین بیمارستانهای استان و خارج استان درخصوص پذیرش و اعزام بیماران ، نظارت 24 ساعته بر فعالیتهای بخشهای اورژانس بیمارستانها و اطلاع رسانی و پاسخگویی تلفنی به بیماران و همراهان در صورت تماس ازجمله اقدامات ستاد هدایت و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران بصورت شبانه روزي در ايام تعطيل و غير تعطيل بوده است.


 

اخذپذیرش85 درصد بیماران دربیمارستانها توسط ستاد هدایت واطلاع رسانی
Powered by DorsaPortal