حوزه ریاست
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/06/16 تعداد بازدید: 5
تسهیلات بانک ملی مازندران به خیرین سلامت
در نشست مشترک بین نماینده خیرین سلامت و اعضای خیرین ساختمان پیوند کلیه و ای سی یوی و رییس بیمارستان امام خمینی (ره) ساری با مدیر عامل بانک ملی استان مازندران راهکارهای مشارکت خیرین در عرصه سلامت بررسی شد .

در نشست مشترک بین نماینده خیرین سلامت و اعضای خیرین ساختمان پیوند کلیه و ای سی یوی و رییس بیمارستان امام خمینی (ره) ساری با مدیر عامل بانک ملی استان مازندران راهکارهای مشارکت خیرین در عرصه سلامت بررسی شد .در این جلسه دکتر فرزاد گوهر دهی مشاور رییس دانشگاه و نماینده مجمع خیرین سلامت استان مازندران با اعلام این مطلب که آمار بیماران سرطانی در استان مازندران بالا است افزود : در بخش بیماران سرطانی کودکان ، فقط چهار تخت در استان برای این قشر از بیماران وجود دارد در صورتی که کودکان مبتلا به سرطان بهتر از بزرگسالان درمان می شوند و مشارکت خیرین در این بخش بسیار موثر خواهد بود .

دکتر گوهردهی از اولین همایش خیرین سلامت در استان خبر داد و افزود: با یاری خداوند و همکاری خیرین عرصه سلامت، همایش تجلیل از این خیرین در دهه غدیر در ساری برگزار می گردد تا از این خیرین تقدیر و سپاسگزاری گردد .

در این جلسه علیرضا کلانتری نماینده خیرین پیوند کلیه و ای سی یو بیمارستان امام خمینی (ره) ساری با اشاره به پیشرفت بسیار خوب این پروژه در شروع کار برای ادامه ساخت این پروژه بزرگ ملی خواستار توجه بیشتر به این پروژه شد .

در ادامه این جلسه برات کریمی مدیر عامل بانک ملی مازندران با اشاره به اینکه اصالت وجودی بانک ملی برای کمک به مردم و برای مردم است افزود : برای کمک به خیرن عرصه سلامت امادگی کامل داریم و به همین منظور به خیرین عرصه بهداشت و درمان تسهیلات با بهره کم اعطا می شود .

 

تسهیلات بانک ملی مازندران به خیرین سلامت
Powered by DorsaPortal