حوزه ریاست
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/06/24 تعداد بازدید: 1
بیانیه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پی اهانت به قرآن مجید
یُرِیدُونَ أَن یُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

بسم الله قاصم الجبارین


یُرِیدُونَ أَن یُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ آنها مى‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند; ولى خدا جز این نمى‏خواهد که نور خود را کامل کند، هر چند کافران ناخشنود باشند! (سوره مبارکه توبه آیه ۳۲)

رفتار رذیلانه دشمنان اسلام در توهین به مقدس ترین کتاب الهی نشان دهنده نفرت استکبار از اسلام است و ازعمق شرارت و و عداوت با ارزش‌های انسانی و مکتب انبیا و سوء تعلیم و تربیت کلیسای معاصر خبر می دهد ؛ چرا که قرآن کتابی است که انسانها را به سوی صلح ، مهر و رحمت می‌خواند.
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران ضمن محکومیت این رفتار ضدبشری ،اعلام می دارد اهانت مُشمئز کننده به قرآن مجید در کشور آمریکا که در سایه ی امنیتی پلیس آن کشور اتفاق افتاد را تنها در حدّ یک حرکت ابلهانه از سوی چند عنصر بی ارزش و مزدور به حساب نمی آورد بلکه بر این باور است که این یک اقدام محاسبه شده از سوی مراکزی است که از سال ها پیش به این طرف از سوی آمریکا و صهیونیسم، سیاست اسلام ستیزی را دنبال می کنند و با ابزارهای تبلیغاتی به مبارزه با اسلام می پردازند.

آنان باید بدانند که جهان به سرعت به سوی آگاهی از پوچ بودن صهیونیسم و لیبرالیسم و درک حقانیت اسلام پیش می رود و اراده خداوند بر این است که عدل الهی جاری شود .

امروزه بر تمام مسلمانان واجب است که با این اقدام که گاهی در مسیر انتشار موج جدید اسلام هراسی در جهان است مقابله نموده و چهره واقعی صهیونیزم را که به نام مسیحیت به آتش زدن کلام الهی – قرآن – امر کرده و روح مسلمانان جهان را جریحه دار نموده است به مردم جهان عرضه دارد .

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران
 

بیانیه دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پی اهانت به قرآن مجید
Powered by DorsaPortal