حوزه ریاست
۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/01/16 تعداد بازدید: 59
ستاد هدایت و اطلاع رسانی در 13 فروردین 100% پذیرش داشته است
جلسه ارزیابی عملکرد کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات نوروزی استان مازندران

جلسه ارزیابی عملکرد کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات نوروزی استان مازندران با حضور واحد های درمان ، بهداشت دارو و غذا و بازرسی و حراست دانشگاه در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزار شد .

در این جلسه دکتر سبحان بهرامی مسئول کمیته بهداشت و درمان ستاد تسهیلات سفر استان با اشاره به تلاش و ارائه خدمات موفق به مسافرین و مردم مازندران در ایام تعطیلات نوروزی از خدمات این کمیته قدردانی کرد.

دکتر بهرامی با اشاره به اهمیت ستاد هدایت و اطلاع رسانی برای راهنمایی و پذیرش بیماران افزود این ستاد با تلاش خود در ایام نوروز موفق به اخذ پذیرش 85 در صدی بیماران در ایام نوروز شده است .

در ادامه این جلسه هر یک از معاونتها اقدامات خود را در ایام نوروزی تشریح کردند و گزارش کاملی از عملکرد در این ایام ارائه کردند .

در پایان دکتر صالح طبری مسئول حراست دانشگاه با اشاره به پرداخت بموقع مطالبات کارکنان دانشگاه گفت : پرداخت بموقع مطالبات کارکنان در پایان سال موجب خرسندی و افزایش رضایتمندی و انگیزه برای خدمت بوده است.

دکتر صالح طبری افزود :در تعطیلات امسال کیفیت خدمات ارائه شده به مردم استان و مسافرین بسیار خوب بوده است و این نتیجه هماهنگی و همدلی همه پرسنل خدمتگزار در عرصه سلامت است .


 

ستاد هدایت و اطلاع رسانی در 13 فروردین 100% پذیرش داشته است
Powered by DorsaPortal