حوزه ریاست
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/06/28 تعداد بازدید: 7
از بهورزان دانشگاه علوم پزشکی مازندران تجلیل شد
در مراسمی که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، معاون بهداشتی و اعضاء هیات رئیسه و جمعی از بهورزان دانشگاه برگزار شد

در مراسمی که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، معاون بهداشتی و اعضاء هیات رئیسه و جمعی از بهورزان دانشگاه برگزار شد دکتر محمد مهدی ناصحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی نابسامانیهای زیادی از نظر بهداشت و درمان در کشورمان وجود داشت افزود: با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی پیشرفت شاخصهای سلامت به جایی رسید که کشورهای پیشرفته از سیستم خانه های بهداشتی کشورمان الگو برداری می کنند.

دکتر ناصحی تلاش و همت بهورزان سخت کوش را در سلامت جامعه بسیار موثر خواند و افزود: اگر تلاش ، همکاری و همیاری بهورزان نبود بیمارستانهای ما مملو از بیمار بوده و سیستم درمانی پاسخگوی انبوه بیماران نبود .

دکتر ناصحی مهمترین موضوع جامعه را اصلاح و تغییر شیوه زندگی دانست و افزود: با توجه به آمار بالای بیماریهای قلبی و عروقی که علت اصلی آن عدم تحرک ، تغذیه نا مناسب و چاقی است باید بهورزان و کارشناسان بهداشتی با همکاری رسانه های جمعی نسبت به تغییر شیوه الگوی زندگی تلاش کنند.

در ادامه این مراسم دکتر حسین جلاهی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: جلب مشارکتهای مردمی ، هماهنگیهای بین بخشی و تکنولوزی مناسب باعث پیشرفت شاخصهای بهداشتی خواهد شد و بایدبرای ارائه خدمات بهتر نسبت به آموزش مداوم نیروها توجه کرد .

وی فرهنگ سازی جامعه را مهمترین عامل اصلاح شیوه زندگی دانست و افزود : رعایت نظم، باز آموزی ، تربیت نیروی انسانی ، پایش و نظارت و به کار گیری مناسب نیروها توسط مدیران بایدجدی گرفته شود.

در این مراسم از 65 نفر از بهورزان نمونه دانشگاه علوم پزشکی مازندران تقدیر شد .

 

از بهورزان دانشگاه علوم پزشکی مازندران تجلیل شد
Powered by DorsaPortal