حوزه ریاست
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/07/04 تعداد بازدید: 4
برداري بيمارستان 32 تختخوابی امام حسین نکا با حضور وزير بهداشت
بيمارستان 32 تختخوابی امام حسین نکا با حضور وزير بهداشت و درمان به بهره برداري رسيد.

بيمارستان 32 تختخوابی امام حسین نکا با حضور وزير بهداشت و درمان به بهره برداري رسيد.
با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران ، استاندار و امام جمعه، و جمعي از مسئولان استانی بيمارستان 44 تختخوابي امام حسين (ع) شهرستان نكا افتتاح و مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

در اين مراسم، دكتر وحيد دستجردي گفت: با افتتاح اين بيمارستان، بيش از يكصد و سي نفر كه همگي بومي شهرستان نكا هستند، مشغول به كار خواهند شد و جمعيت يكصد و ده هزار نفري شهرستان نكا از خدمات درماني اين مركز نيز بهره‌مند خواهد شد.

وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي افزود: خوشبختانه بيمارستان امام حسين (ع) با توجه به نياز مردم اين شهرستان، مجهز به ÏÇÜ‌، ÇÇÜ‌ و بخش‌هاي جنرال (عمومي) بوده و با افتتاح اين بيمارستان، نياز مردم اين شهر به تخصص‌هاي جراحي عمومي، داخلي، اطفال، راديولوژي، بيهوشي و زنان برطرف خواهد شد.

در این مراسم دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با اشاره به این مطلب که بيمارستان از جديدترين و مدرن‌ترين تجهيزات بيمارستاني استفاده شده است افزود : تفاوت آن با ديگر بيمارستان‌هاي استان، امكانات رفاهي و پزشكي مناسب كه در خور مردم ماست در نظر گرفته شده كه در نوع خود بي‌نظير بوده و هر اتاق به‌صورت دو تخته داراي امكانات رفاهي مجزا شامل سرويس بهداشتي، تلويزيون، يخچال و در بهترين موقعيت شهري قرار گرفته است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران گفت : اين بيمارستان در زميني به مساحت 4 هزار و 700 مترمربع در چهار طبقه و داراي بخش‌هاي داخلي، جراحي، اطفال و نوزادان، زنان و زايمان، آي.سي.يو، اورژانس، درمانگاه تخصصي، داروخانه، آزمايشگاه و راديولوژي است كه با اعتباري افزون بر 6 ميليارد تومان احداث شده است.

دکتر ناصحی افزود : از كل اعتبارات در نظر گرفته براي اين بيمارستان 2 ميليارد تومان از مصوبات سفر دوم رياست جمهوري بوده كه وزارت نفت متعهد شد تامين كند كه تاكنون مبلغ 950 ميليون از اين اعتبار جذب شد.

 

برداري بيمارستان 32 تختخوابی امام حسین نکا با حضور وزير بهداشت
Powered by DorsaPortal