حوزه ریاست
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/07/04 تعداد بازدید: 7
تجدید میثاق دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پزشکی مازندران با شهدا
تجدید میثاق دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی مازندران با شهدا با حضور در مرقد شهدای گمنام

تجدید میثاق دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی مازندران با شهدا با حضور در مرقد شهدای گمنام

مراسم توجیهی دانشجویان جدیدالورود با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و اعضاء هیات رئیسه و مدیران و دانشجویان جدیدالورود در مجتمع پیامبر اعظم دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد .

در این مراسم دکتر محمد مهدی ناصحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه رسیدن به جایگاه دانشجویی و قبولی در امتحان ورودی نتیجه لطف الهی و توسل و توکل شما بوده است افزود: قطعاًًً تلاش معلمین و آموزگاران دوران ابتدایی تا دبیرستان و همچنین همراهی و همدلی والدین شما در دستیابی به این جایگاه موثر بوده و باید قدر دان تلاش وزحمات آنها بود

دکتر ناصحی افزود: دانشجویان علاوه بر پژوهش و آموزش باید به مسائل روز جامعه آگاه باشند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: حیات و امنیت کشور و این فضای آرام بوجود آمده را مرهون زحمات و ایثارگری ها و رشادتها ی حماسه سازان دفاع مقدس و رهبری های اندیشمندانه حضرت امام خمینی (ره ) و مقام معظم رهبری هستیم .

دکتر ناصحی ابراز امیدواری کرد با ورود به عرصه و فضای جدید زندگی بهره های علمی ، فرهنگی و آموزشی را برای تحول جدی در زندگی خود ببرید.

در ادامه این مراسم حجه السلام والمسلمین مستقیمان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با اشاره به اینکه واژه های علم و تعلیم وتفکر واژه های مقدسی است افزود: دانشجویان با ورود به این عرصه به معنای واقعی کلمه دانشجو بوده و الویت اول کارهای خود را کسب دانش قرار دهند .

گفتنی است در ابتدای این مراسم دکتر دارابی نیا مدیر فرهنگی دانشگاه به دانشجویان جدیدالورود خیر مقدم گفت و از آنان خواست تا حفظ شئونات اخلاقی ، حجاب ، عفاف ، توجه به درس و احترام به اساتید را سر لوحه کارهای خود قرار دهند .

در پایان این مراسم هر یک از معاونین ضمن معرفی خود توضیحاتی را در مورد حوزه کاری خود ارائه و در پایان با حضور در مرقد شهدای گمنام تجدید میثاق و ادای احترام کردند .

تجدید میثاق دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پزشکی مازندران با شهدا
Powered by DorsaPortal