حوزه ریاست
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/07/11 تعداد بازدید: 12
بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استانداری و رییس دانشگاه
بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استانداری و رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ازبیمارستان امام خمینی (ره) ساری

بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استانداری و رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ازبیمارستان امام خمینی (ره) ساری

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران و رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بیمارستان امام خمینی (ره) ساری بازدید و از نزدیک مشکلات موجود را بررسی کردند .

هادی ابراهیمی هدف از بازدید از این بیمارستان را بررسی مشکلات موجود جهت ارایه خدمات بهتر به بیماران یاد کرد و افزود: خوشبختانه در دولت نهم ودهم اقدامات خوبی دربخش درمان انجام شده و با برنامه ریزی های خوبی که در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی درخصوص رسیدگی به شکایات مردمی شده ، شاهد پیشرفت وخدمات دهی بهتری به مردم عزیزمان هستیم.

ابراهیمی بااشاره به اینکه اکثر بیماران ازخدمات پرسنلی دراین بیمارستان راضی هستند افزود: بیماران خواستار افزایش امکانات رفاهی بوده که با مساعدتهای ویژه استانداری و دانشگاه علوم پزشکی مازندران مشکلات رفاهی مرتفع می شود.

دکتر محمد مهدی ناصحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز بابیان این مطلب که با اقدامات انجام شده دربخش اورژانس 115 رضایت نسبی مردم فراهم شده است افزود: عمده مشکل ما در بخش اورژانس بیمارستانی است و استانداردهای اورژانس درمراکز درمانی از قبیل نیروی انسانی و فضای فیزیکی رعایت نشده و دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای حل این مشکل طرح جامعی را در دستور کار قرارداده است که با این طرح نسبت به افزایش فضای فیزیکی اورژانس بیمارستانی و از بهترین و با تجربه ترین نیروها در بخش اورژانس استفاده می شود .

دکتر ناصحی افزود: اعتبار پیش بینی شده برای افزایش بخش اورژانس واتاق عمل بیمارستان امام خمینی (ره) ساری بالغ برششصد میلیون تومان خواهد بود که مقدمات اولیه آن صورت گرفته است .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به سامانه 1800 اظهار داشت: سامانه 1800 برای ارتباط مردم با دانشگاه علوم پزشکی مازندران بوده که متاسفانه کیفیت آن مطلوب نمی باشد و با هماهنگیهای بعمل آمده با مخابرات استان مازندران مقدمات عقد قرارداد آماده شده تا بزودی شاهد سامانه مطلوبی در جهت برقراری ارتباط با مردم باشیم.

درادامه دکتر سهراب صیادی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)ساری از راه اندازی بخش آی سی یو 3 در مرداد ماه سال جاری خبر داد و افزود: با راه اندازی این بخش قسمتی از مشکلات کمبود آی سی یو در استان برطرف شده است .

وی با اشاره به مراجعه بالای بیماران به بیمارستان امام خمینی (ره) ساری افزود : یکی از علتهای مراجعه زیاد به این مرکز تعرفه دولتی آن است و برای جبران کمبود تخت اورژانس درحال توسعه فضای فیزیکی و افزایش دو اتاق عمل می باشیم که با راه اندازی آنها شاهد افزایش رضایتمندی مراجعین خواهیم بود .

 

بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استانداری و رییس دانشگاه
Powered by DorsaPortal