حوزه ریاست
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/07/20 تعداد بازدید: 11
بانک اطلاعاتی جامع دانشجویان شاهد و ایثارگر تشکیل می شود
دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران در اولین گردهمایی دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر ، حضور دانشجویان شاهد در این دانشگاه را به عنوان یادگاران معنوی انقلاب و دفاع مقدس ، موجب مباهات و افتخار دانست

دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران در اولین گردهمایی دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر ، حضور دانشجویان شاهد در این دانشگاه را به عنوان یادگاران معنوی انقلاب و دفاع مقدس ، موجب مباهات و افتخار دانست وگفت خدمت به این دانشجویان مایه توفیق و برکت برای دانشگاه است.
وی با اشاره به تشکیل ستاد شاهد و ایثارگران در سال 1371 برای ارائه خدمات مناسب به قشر ایثارگر و فرزندان شهدا با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود : ایجاد زمینه برای فعالیتهای فرهنگی و پژوهشی در عرصه اجتماع و دانشگاه از وظایف ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه است .
دکتر ناصحی تهیه بانک اطلاعاتی جامع را از برنامه های ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه دانست و افزود : کلیه اطلاعات فرهنگی اجتماعی و پژوهشی دانشجویان در این بانک ثبت می شود که قسمتی از این کار انجام شده است .
دکتر ناصحی به دانشجویان شاهد و ایثارگر توصیه کرد : دانشگاه را از آن خود بدانند چرا که دانشگاه از پیشنهادات یا انتقادات آنها استقبال و در هرچه فعال تر شدن آنها در تمامی حوزه ها حمایت می کند .
در این مراسم حمید علی صمیمی مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران استان مازندران با اشاره به اینکه دانشجویان شاهد و ایثارگرباید اصالت خود را حفظ کرده و رسالت خود را به نحو مطلوب انجام دهند افزود : دانشجویان با درس خواندن و موفقیت در مسیر علم و دانش می توانند رسالت خود را انجام دهند .
مدیر کل بنیاد شهید و ایثارگران استان مازندران با اشاره به اینکه مسئولیت دانشجویان شاهد و ایثارگر نسبت به سایر دانشجویان در جامعه بیشتر است افزود : شما دانشجویان باید در حفظ اصالت و رسالت خود تلاش بیشتری نمایید .
در ادامه حجه الاسلام مستقیمان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران بر فعالیتهای مستمر دانشجویان در کانونها و انجمنهای فرهنگی ،سیاسی و اجتماعی تاکید کرد و افزود خوب است تا دانشجویان شاهد و ایثارگرفعالیت مستمر داشته باشند و وظیفه همه ماست که جایگاه رفیع شهدا و ایثارگران را محترم بشماریم .
در این مراسم دکتر مرضیه مومنی نژاد مدیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مازندران با ارائه گزارشی از فعالیتهای این ستاد گفت : در سال 90- 1389، 39 دانشجوی شاهد و ایثارگر پذیرفته شده اند که سه دانشجو در دوره دستیاری و دو کارشناس ارشد و بقیه در مقاطع مختلف می باشند .
 

بانک اطلاعاتی جامع دانشجویان شاهد و ایثارگر تشکیل می شود
Powered by DorsaPortal