حوزه ریاست
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/07/26 تعداد بازدید: 10
اهتمام دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای خدمات به مردم ستودنی است
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بصورت سرزده از بیمارستان شهدای زیراب بازدید کرد .

دکتر ادیانی نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی

اهتمام و جدیت دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای خدمات به مردم ستودنی است

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بصورت سرزده از بیمارستان شهدای زیراب بازدید کرد .

در این بازدید که با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، نماینده مردم قائمشهر سواد کوه و جویبار ، معاونین درمان و توسعه دانشگاه و فرماندار سوادکوه حضور داشتند دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با اشاره به اینکه بیمارستان شهدای زیراب در مسیر جاده پر رفت و آمد تهران - مازندران قرار دارد افزود : این بیمارستان علاوه بر ارائه خدمات به مردم منطقه به مسافرین و گردشگران نیز خدمات ارائه می کند و دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز توجه ویژه ای به این مرکز دارد .

دکتر ناصحی توجه ویژه به نیروی انسانی و ایجاد انگیزه را از اقدامات دانشگاه دانست و افزود : یک میلیارد و 400 میلیون تومان برای جهت پرداخت معوقه های این بیمارستان تخصیص داده شده و علاوه بر پرداخت160 میلیون تومان در شش ماهه گذشته هرماه 150 میلیون ریال به این بیمارستان کمک مالی می شود .

دکتر ناصحی افزود : ظریب اشغال تخت بالای 70% در این بیمارستان نشانگر اعتماد مردم به این مرکز بوده و دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در پنج رشته تخصصی به این مرکز متخصص اعزام کرد .

در ادامه این برنامه دکتر سید علی ادیانی نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار با اشاره به اینکه در دو سال گذشته اقدامات زیادی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران انجام شده است افزود اهتمام و جدیت دانشگاه علوم پزشکی مازندران بسیار ستودنی است و مدیران این دانشگاه تمام وقت خود را صرف خدمت رسانی به مردم می کنند .

دکتر ادیانی با اشاره به افزایش 200 هزار نفری جمعیت این شهرستان در فصل تابستان افزود : با توجه به اینکه بیمارستان شهدای زیراب تنها بیمارستان موجود در مسیر تهران به مازندران می باشد وجود امداد هوایی برای خدمت رسانی به مصدومین احتمالی تصادفات جاده ای بسیار ضروری است .
 

اهتمام دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای خدمات به مردم ستودنی است
Powered by DorsaPortal