حوزه ریاست
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/08/09 تعداد بازدید: 2
بهترین راه صرفه جویی در زمان فقط استفاده از تجربه دیگران است
دکتر سید محمد انوشه استاد دانشگاه در مراسمی که در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران با عنوان آسیب شناسی روابط دختر و پسر برگزار شده بود ضمن اعلام این مطلب که بهترین راه صرفه جویی در زمان فقط استفاده از تجربه دیگران است

دکتر سید محمد انوشه استاد دانشگاه در مراسمی که در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران با عنوان آسیب شناسی روابط دختر و پسر برگزار شده بود ضمن اعلام این مطلب که بهترین راه صرفه جویی در زمان فقط استفاده از تجربه دیگران است افزود : باید از تجربه دیگران استفاده کافی ببریم و با جمع آوری تجربه های تلخ دیگران از تکرار اشتباهات بکاهیم .

دکتر انوشه با اشاره به حدیثی از حضرت علی (ع) درباره اصلاح درونی افراد افزود : هرکس درونش را اصلاح کند خداوند بیرون او را اصلاح می کند و سه راه پلیدی ، پاکی ، پوچی پیش روی انسان قرار دارد و فقط یک راه صحیح برای انتخاب وجود دارد تا انسانها عمرشان را به بهای هیچ و پوچ نفروشند.

وی در ادامه با اشاره به حدیثی از حضرت علی (ع) که فرمود "در تنهایی مواظب افکارت و در خانواده مواظب رفتارت و در جامعه مواظب گفتارت باش" افزود : دختران و پسران مواظب خودشان باشند چرا که ارزش و قیمت شما بسیار بالا است و ما نگران این هستیم که شما قدر خودتان را ندانید .

دکتر انوشه سن مناسب برای ازدواج را بین 20 تا 30 سالگی عنوان کرد و افزود : بهترین زمان برای ازدواج 20 تا 30 سالگی است و ازدواج در کمتر از 20 سالگی و یا بیشتر از 30 سالگی دقت بیشتری شود .

گفتنی است این مراسم که به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار که با استقبال ویژه دانشجویان روبرو شد و سالن مصباح مجتمع پیامبر اعظم دانشگاه علوم پزشکی مازندران بصورت کامل مملو از جمعیت بوده و بیش از 4 ساعت طول کشید .

بهترین راه صرفه جویی در زمان فقط استفاده از تجربه دیگران است
Powered by DorsaPortal