حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/08/29 تعداد بازدید: 5
حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران در شهرستان نکا
مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطابق ملاقاتهای مردمی استانی در گذشته ، این بار در جمع مردم شهرستان نکا حضور یافته و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی کردند.

مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطابق ملاقاتهای مردمی استانی در گذشته ، این بار در جمع مردم شهرستان نکا حضور یافته و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی کردند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران در این دیدار مردمی که با حضور شخص استاندار مازندران و مدیران کل استان برگزار شد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران نیز با حضور رییس ، معاونین ، مسئول روابط عمومی دانشگاه ، رییس شبکه بهداشت و درمان نکا و رییس بیمارستان امام حسین (ع) نکا مشکلات مردم را پیگیری کردند .

دکتر عباسعلی غلامی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : علت بیشتر مراجعه کنندگان برای اشتغال بوده و کمک مالی برای هزینه های درمانی در رتبه دوم قرار دارد.

دکتر غلامی افزود : در این دیدار مردمی 52 نفر به محل استقرار مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران مراجعه کردند و تعدادی از مراجعین بلافاصله مشکلات آنان در همانجا حل شده و بقیه برای پیگیری و بررسی در دستور کار قرار گرفت .

 

حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران در شهرستان نکا
Powered by DorsaPortal