حوزه ریاست
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/09/03 تعداد بازدید: 10
هدف دانشگاه علوم پزشکی ارایه خدمات مطلوب وباکیفیت به بیماران می باشد
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران: هدف دانشگاه علوم پزشکی ارایه خدمات مطلوب وباکیفیت به بیماران می باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

هدف دانشگاه علوم پزشکی ارایه خدمات مطلوب وباکیفیت به بیماران می باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم معارفه رییس جدید مرکز آموزشی ودرمانی بیمارستان امام خمینی "ره"ساری،هدف دانشگاه علوم پزشکی مازندران را ارایه خدمات مطلوب وبا کیفیت به بیماران عنوان کرد.

مراسم معارفه دکتر عالیه زمانی کیاسری رئیس جدید مرکز آموزشی ودرمانی امام خمینی (ره)ساری درسالن اجتماعات این بیمارستان باحضور مسئولین استانی وشهری برگزار گردید.

دراین مراسم که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ومعاونین این دانشگاه ، شهردار ساری ، جمعی از خیرین سلامت و اعضای هیات امنا مرکز برگزار شد دکترناصحی با بیان این مطلب که هد ف دانشگاه علوم پزشکی ارائه خدمات مطلوب و و با کیفیت به بیماران می باشد گفت تمام سعی وتلاش همکاران ما در دانشگاه علوم پزشکی ومراکز درمانی تابعه دانشگاه جلب رضایتمندی بیماران می باشد که بیمارستانها وهمکاران بیمارستانی و پزشکان نقش بسزایی درآن دارند و باید با پرداخت های به موقع مطالبات این عزیزان انگیزه بیشتری را برای آنها جهت جلب رضایتمندی بیماران فراهم نمایند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بااشاره به تغییراالگوی بیماریها را دراین دو دهه اخیر افزود : بیماریهای قلبی و عروقی سرطانها و تصادفات بیشترین مرگ و میر را در بخود اختصاص داده است که این موضوع باث شده تا نگرش جدی و جدیدی درسیاست گذاری در حوزه سلامت ایجاد شود .

ناصحی با اشاره به رشد بسیارخوب واکسیناسیون درکشور افزود : مرگ و میر بیماریهای واگیر به حد اقل رسیده و حتی مرگ ومیر مادران باردار هم بصورت قابل چشمگیری کاهش یافته است که این شاخص ارزشمندی برای جمهوری اسلامی ایران بوده است.

در ادامه این مراسم خانم دکتر عالیه زمانی گفت : با همکاری وتلاش همکاران بیمارستانی، اعضای هیات علمی پزشکان ،کارکنان زحمتکش و پرتلاش این بیمارستان وحمایت مسئولین دانشگاه ، بیمارستان امام را به جایگاه شایسته تری ارتقاء دهند.

وی درادامه افزود : این مرکز از بزرگترین ومهمترین بیمارستان استان می باشد وخدمات پزشکی منحصر به فردی را ارائه می دهد. و از نظر تجهیزات پزشکی دارای بهترین تجهیزات را داراست و نیز از بهترین متخصص و فوق تخصص در اکثر رشته ها بهره مند است .

رییس مرکز آموزشی ودر مانی امام خمینی خاطر نشان کرد: این فرصت طلایی است و به یاری خدا وهمکاری همکاران پر تلاش این مرکز خدمات مطلوبی ارائه شود واین بیمارستان را به سمت اهداف عالی آن که همان بالا بودن سطح رضایتمندی ارائه کنندگان خدمات و گیرندگان خدمت است است پیش رود .

 

هدف دانشگاه علوم پزشکی ارایه خدمات مطلوب وباکیفیت به بیماران می باشد
Powered by DorsaPortal