حوزه ریاست
۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/05/02 تعداد بازدید: 39
از فیزیو تراپیست های مازندران تجلیل شد
بمناسبت دو مرداد روز فیزیوتراپی طی مراسمی از خدمات فیزیوتراپیست های استان مازندران تقدیر شد .

بمناسبت دو مرداد روز فیزیوتراپی طی مراسمی از خدمات فیزیوتراپیست های استان مازندران تقدیر شد . در این مراسم دکتر محمد مهدی ناصحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه برای رسیدن به افق درخشان 1404 همت همگانی لازم است افزود باید تمام توان به سمت افق چشم انداز 20 ساله جمهوری اسلامی برای فراهم کردن شرایط مناسب اجتماعی ، مالی و جسمانی و معرفی یک انسان کامل در جامعه باشیم .

وی با اشاره به اینکه در جامعه سالم افراد باید از نظر روانی و اجتماعی از سطح بالایی برخوردار باشند افزود: زمینه های جامعه سالم با توزیع عادلانه امکانات فراهم می شود .

وی بااشاره به گردشگر پذیر بودن استان مازندران افزود : رقم جمعیت در استان مازندران بخاطر پذیرش مسافر زیاد و فضای سر سبز و تفریحی آن چهار برابر آمار موجود است و باید امکانات طبق جمعیت واقعی آن باشد .

وی با اشاره به اینکه خدمات درمانی باید به صورت کیفی انجام و رضایت بیماران پرستاران و پزشکان فراهم شود افزود: به همین منظور برنامه ای تحت عنوان حاکمیت خدمات بالینی شروع شده تا با برنامه ریزی های انجام شده برای رسیدن به هدف نهایی که همان رضایت خدمات گیرندگان است دست یابیم .


 

از فیزیو تراپیست های مازندران تجلیل شد
Powered by DorsaPortal