حوزه ریاست
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/04/17 تعداد بازدید: 46
اطلاعیه آزمون قرارداد معین بیمارستان امام حسین(ع) نکا
قابل توجه داوطلبان آزمون قرارداد معین مورخ 04/04/1389

بسمه تعالی
قابل توجه داوطلبان آزمون قرارداد معین مورخ 04/04/1389

بیمارستان امام حسین(ع) نکا


1- به استناد تبصره 2 ماده 2 قانون گزینش کشور به لحاظ کثرت تقاضا و محدودیت ظرفیت مجوزهای استخدامی ، ملاک پذیرش افراد ، ضابطه انتخاب اصلح می باشد.

2- پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون به میزان 5/1 برابر مجوزهای استخدام پس از کسب حد نصاب امتیاز علمی جهت طی مراحل گزینش معرفی گرديده اند . لذا صرف تکمیل فرم اطلاعات فردی و تشکیل پرونده به منزله قبولی نهایی نبوده و هسته های گزینش پس از بررسی سوابق افراد با اعمال ضابطه انتخاب اصلح نسبت به معرفی نفرات پذیرفته شده اقدام خواهند نمود.

تذکر:لازم به ذکر است گزینش در مرحله اول نسبت به بررسی وضعیت نفرات اصلی اقدام و در صورت کسب حداقل امتیاز مورد نیاز ،این افراد را جذب می نمایدو اگر تعدادی از نفرات اصلی امتیاز لازم را در این مرحله کسب نکنند،به همان تعداد نسبت به بررسی وضعیت نفرات ذخیره به ترتیب رتبه علمی اقدام و با آنان مقایسه می نماید.

3- داوطلبان گرامی پس از حصول اطمینان از قبولی در آزمون علمی ( صرفاً نفرات اصلي ) نسبت به دریافت فرم اطلاعات فردی از طریق سایت هسته گزینش دانشگاه به آدرس http://mazandaran.selection.behdasht.gov.ir اقدام نموده و پس از تکمیل آن همراه با مدارک زیر به هسته گزینش تحویل و یا از طریق پست سفارشی به آدرس ذیل ارسال نمایند.

لازم به ذكر است نفرات ذخيره در اين مرحله نيازي به طي مراحل گزينشي نداشته و در صورت نياز به صورت انفرادي دعوت خواهند شد . همچنين فرم اطلاعات فردي بايد در يك برگ ( پشت و رو )تكميل و تحويل گردد .

زمان تحويل حضوري مدارك و فرمهای نفرات اصلی پذیرفته شده در آزمون روز پنج شنبه 17/4/89 ساعت 8 صبح خواهد بود.

مدارک مورد نیاز:

1- کپی کلیه صفحات شناسنامه

2- کپی کارت ملی ( دو طرف کارت)
3- عکس پشت نویسی شده 3 قطعه ( یک قطعه آن به فرم مشخصات فردی الصاق شود)

4- گواهی ایثارگری ( خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، آزادگان ، رزمندگان و اعضای نیروی مقاومت بسیج و....)

تذکر: موارد ذیل از عوامل امتیازآور در بررسی گزینشی افراد بوده و در صورت ارائه گواهی های مربوطه در تعیین صلاحیت پذیرفته شدگان آزمون لحاظ خواهد گردید.

( گواهی تجربه کاری مرتبط با شغل مورد تقاضا ؛ گواهی معدل بالای 17 ؛ گواهی از مستندات مرتبط با ثبت مقالات علمی و یا پژوهشهای انجام شده ؛ گواهی کسب رتبه علمی فرهنگی ، ورزشی و ... در سطح شهرستان ، استان ، کشور و یا بین الملل ؛ گواهی فعالیت اعضاء بسیج از ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مربوطه و گواهی مهارتهای هفت گانه ÏÇDL )

آدرس هسته گزینش : مازندران ـ ساری ـ میدان امام (ره) ـ سه راه جویبار ـ ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

تلفن تماس : 2144035-0151 فاکس : 2144360-0151
صندوق پستی : 478 کد پستی : 4815733971
4- معلولان عادی پذیرفته شده در آزمون مطابق آگهی استخدام می بایست جهت تائید حداقل توانایی جسمی ، ذهنی و حرکتی لازم برای انجام وظایف شغلی که برای آن استخدام می شوند ، به کمیسیون پزشکی معرفی گردند که تاریخ آن متعاقبا" به اطلاع آنان خواهد رسید .دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مازندران
 

اطلاعیه آزمون قرارداد معین بیمارستان امام حسین(ع) نکا
Powered by DorsaPortal