حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/07/06 تعداد بازدید: 80
کلنگ احداث همزمان دو پروژه حوزه سلامت بزرگ توسط خیرین ساروی
کلنگ احداث همزمان دو پروژه بزرگ توسط خیرین ساروی

کلنگ احداث همزمان دو پروژه بزرگ توسط خیرین ساروی

طی مراسمی با حضور سید رضا نیری مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و رئیس ستاد خیرین سلامت کشور، نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران ، استاندار و جمعی از خیرین و مسئولین استانی کلنگ احداث اورژانس 115 ساری و مرکز طبی کودکان بیمارستان بو علی سینا ساری به زمین زده شد.

دراین مراسم نیری مشاور وزیر و رئیس ستاد خیرین سلامت کشور با اشاره به اینکه هر عمل خیر و صالحی که باعث رفاه مردم شود موجب طول عمر معنوی خیّر شده و ذخیره آخرت وی خواهد شد افزود : همه باید تلاش کنند چیزهایی ذخیره کنیم که ماندگار است و باقیات و صالحات خواهد می شود .

نیری با اشاره به اینکه کارهای خیر در دنیا به صورت امانت نزد خداوند می ماند افزود: خداوند امانت دار خوبی است و چندین برابر امانتی که به او داه ایم در آخرت به ما بر می گرداند و مایه آرامش ما در آخرت خواهد شد.

مشاور وزیر و رئیس ستاد خیرین سلامت کشور افزود : تا دیر نشده توشه ای ماندگار برای روز قیامت درست کنیم .

در ادامه مراسم دکتر محمد مهدی ناصحی قائم مقام وزیر و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز با تشکر از خیرین این پروژه ها گفت : پروژه اورژانس 115 شهرستان ساری در زمینی به مساحت 252 متر مربع و زیر بنای 108 متر مربع احداث می شود و اهداء زمین و همچنین ساخت این پایگاه توسط خیر ساروی حاج موسی وفائیان در طول 4 ماه انجام می گردد.

دکتر ناصحی افزود : دولت در حد توان خود در عرصه سلامت تلاش میکند و برای از بین بردن تمامی مشکلات درمانی و بهداشتی نیازمند مساعدت خیرین هستیم.

دکتر ناصحی در مراسم کلنگ احداث مرکز طبی کودکان بیمارستان بو علی نیز گفت زمین این پرو ژه توسط مرحوم دکتر سید اسماعیل شهیدی در زمان حیات خود زمینی به مسا حت 2000 متر مربع جهت احداث مرکز درمانی کودکان سرطانی که در کنار بیمارستان بو علی سینا ساری واقع است اهداء نمودند و این پروژه توسط خیرین سلامت این مرکز در 6 طبقه و زیر بنای 6000 متر مربع در طی سه سال احداث گردد.

در این مراسم حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبر ی در استان مازندران کار خیریندر اهداء و ساخت مراکز درمانی و بهداشتی کاری بزرگ و انسانی است افزود: برای کمک به دردمندان و بیماران تلاش کنند.

 

کلنگ احداث همزمان دو پروژه حوزه سلامت بزرگ توسط خیرین ساروی
Powered by DorsaPortal