حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/02/19 تعداد بازدید: 6
تجلیل از کارکنان اورژانس مازندران
مراسم تجلیل از کارکنان اورژانس 115 استان مازندران برگزار شد

مراسم تجلیل از کارکنان اورژانس 115 استان مازندران برگزار شد

دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام این مطلب که اینگونه تقدیرها در مقابل ایثار و فداکاری های پرسنل اورژانس 115 بسیار ناچیز است افزود : شغل پرسنل اورژانس 115 به دلیل نجات جان انسانها از اهمیت بسیار بالایی برخورداربوده و به حمایت و توجه بیشتری نیاز دارند.

دکتر ناصحی با تاکید بر ارتقا خدمات اورژانس 115 افزود : زمان رسیدن پرسنل 115 استان مازندران بربالین بیمار باید از استاندارد کشوری بهتر شده و با افزایش دقت و سرعت عمل ارتقاء رضایتمندی بیماران حاصل شود .

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران گفت : با پیگیریهای بعمل آمده تمام کانکسهای اورژانس به ساختمان تبدیل می شود و اورژانس هوایی نیز راه اندازی خواهد شد .

دکتر ناصحی از تمرکز پرداخت اضافه کار در دانشگاه خبر داد و افزود تمام اضافه کاریهای پرسنل دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پایان نیمه اول هرماه پرداخت خواهد شد .

در ادامه این مراسم احمد ناطق نوری نماینده مردم نور در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از تلاش و فداکاریهای پرسنل و مدیران اورژانس 115 استان مازندران افزود: این قشر زحمت کش در زمینه امداد و نجات وظیفه شناس ، کارآزموده و متخصص بوده و در زمان بلایا و حوادث به کار خود مسلط هستند .

ناطق نوری با اشاره به اجر معنوی پرسنل اورژانس افزود : این گروه به مستضعفین و درماندگان واقعی کمک می کنند و آنان را نجات می دهند و از اجر معنوی بسیار بالایی برخوردار هستند .

در ادامه این مراسم حجه الاسلام مستقیمان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری از زحمات پرسنل و مدیران اورژانس قدردانی کرد. در این مراسم که با حضور پرسنل اورژانس 115 استان و خانواده های آنها در محمود آباد برگزار شد از 24 نفر از پرسنل نمونه اورژانس 115 تجلیل بعمل آمد.

تجلیل از کارکنان اورژانس مازندران
Powered by DorsaPortal