حوزه ریاست
۱۳۹۹ شنبه ۱۸ مرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1389/02/19 تعداد بازدید: 10
معارفه رییس مرکز آموزشی درمانی رازی قائمشهر
اساس مدیریت بر مبنای تفاهم و احترام به دیگران است

اساس مدیریت بر مبنای تفاهم و احترام به دیگران است

 


دکتر بابامحمودی در مراسم معارفه رییس مرکز آموزشی درمانی رازی قائمشهر با اظهار این مطلب گفت هدف ما در نظام اسلامی اینست افرادی را تربیت کنیم که علم توام با ایمان داشته و با معنویت و اخلاق به مردم خدمت کنند.


وی بر لزوم تجربه در مدیریت تاکید کرد و افزود مهربانی ، اخوت و همدلی با بیماران و همکاران از ارکان مهم مدیریت بهداشت و درمان در نظام اسلامی است.

ایت اله معلمی نماینده مجلس خبرگان رهبری نیز جابه جایی مسئولیتها رابه عنوان امانتی در نزد افرادبرشمرد و گفت همه ماباید بدانیم که عمرمدیریت گذرا و از دست رفتنی است اما این مهم است که چگونه و در چه راهی آنرا به کار بستیم .

ایت اله معلمی تلاش و کوشش بیشتر را موجب افزایش و شکوفایی استعدادها در رشته پزشکی دانست و ادامه داد ساخت بیمارستان جایگزین باید با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، نمایندگان مجلس و وزارت بهداشت و درمان به سرعت ادامه یابد .

همچنین دکتر آزادبخت معاون آموزشی دانشگاه با اشاره به اینکه نقش اصلی دانشگاه در ارائه خدمات درمانی است اضافه کرد تربیت نیروی انسانی وآموزش افراد در این بیمارستان که مرکز آموزشی درمانی است باید پررنگ تر دیده شود .

دکتر آزادبخت گفت با توجه به اینکه مرکز آموزشی درمانی رازی به عنوان مرکز عفونی شمال کشور مطرح است به زودی طرح مرکز تحقیقات عفونی را در این بیمارستان به اجرا میگذاریم .

در ادامه دکتر جان بابایی رییس دانشکده پزشکی ساری با تقدیر و تشکر از دکتر اسماعیل راد و توانمندیهای ایشان اظهار امیدواری کرد تا دکتر عابدی رییس جدید مرکز در قدم اول ایزو ( شماره استاندارد بین المللی) را دریافت نماید .

دکتر اسماعیل راد نیز در گزارشی تجربه 4 ساله مدیریتی خود را در مرکز آموزشی درمانی رازی اعلام کرد و گفت بحث آموزشی کردن این بیمارستان که به صورت غیر رسمی مطرح بود با همکاری مسئولین دانشگاه و در سفر اول ریاست محترم جمهوری با 220 تخت مصوب شد و با راه اندازی سه دستگاه امحا زباله ، عنوان اولین شهر پاک کشور را کسب کردیم .

وی با اشاره به اینکه کرد در این چند سال دو میلیارد تومان تجهیز و سه میلیارد تومان ساخت و ساز شد گفت در حال حاضر مجوز 300 تختخوابی مرکز آموزشی درمانی رازی اخذ شده است .

دکتر محمد عابدی به عنوان آخرین سخنران از مسئولین قبلی ، دکتر راد ، دکتر بابامحمودی و سایرین تشکر کرد و همراهی و کمک مدیران و همکاران در انجام بهتر امور راخواستار شد. سپس هدایایی از سوی دانشگاه و پرسنل بیمارستان به دکتر راد اهدا و برایشان آرزوی موفقیت شد.


 

معارفه رییس مرکز آموزشی درمانی رازی قائمشهر
Powered by DorsaPortal