حوزه ریاست
۱۳۹۹ جمعه ۱۳ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/02/25 تعداد بازدید: 47
مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل معرفی شد
طی مراسمی با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مسئولین شهرستان آمل دکتر حمزه قاسمی بعنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل معرفی شد.

طی مراسمی با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مسئولین شهرستان آمل دکتر حمزه قاسمی بعنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل معرفی شد

در این مراسم دکتر جلاهی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران با بیان این مطلب که هدف ما خدمت رسانی مطلوب به جامعه است افزود : برای خدمت رسانی بهتر نیاز به مدیران تازه نفس است و باید از تجربه مدیران قبلی نیز استفاده شود .

دکتر جلاهی با اشاره به نامگذاری سال همت مضاعف و کار مضاعف از سوی مقام معظم رهبری افزود : در عرصه سلامت ، همت مضاعف برای خدمت به مردم باید چند برابر شود و در این راه از نقد و همراهی دانشجویان ،اساتید و مردم برای هر چه بهتر شدن حوزه سلامت استفاده می شود .

وی با اشاره به این مطلب که بخشی از کارهای حوزه بهداشتی بصورت معمول انجام خواهد شد افزود : باید بخشی دیگر از کارهای حوزه سلامت با مداخله مدیریت ارتقاء می یابد و از سوی مدیران برنامه های اجرا شده ارزیابی گردد .

دکتر جلاهی با اشاره به اینکه 55 درصد از بیماریهای کشورمان را بیماریهای قلبی و عروقی تشکیل می دهند گفت : با توجه به اینکه در زندگی روزانه فعالیتهای بدنی بسیار کم و اعتیاد در جامعه پررنگ شده است باید کارگروه امنیت غذایی و سلامت فعال تر شود .

وی هماهنگی های بین بخشی را در مدیریت بسیار مهم دانست و افزود با هماهنگی های بین بخشی و با ایجاد تعامل در پیشبرد اهداف حوزه سلامت میتوان موفق بود .

در ادامه دکتر زارع گزارشی از عملکرد خود در دوران تصدی مدیریت شبکه بهداشت و درمان آمل ارائه کرد .

دکتر حمزه قاسمی مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل نیز با اشاره به جمعیت 400 هزار نفری شهرستان آمل افزود این جمعیت ثابت شهرستان آمل است و با توجه به مسافرپذیر بودن این شهرستان باید در تخصیص اعتبارات این موضوع لحاظ گردد.

دکتر قاسمی گفت : باید به بخش خصوصی حوزه بهداشت و درمان همچون بخش دولتی توجه شود و مجموعه بخشهای دولتی و خصوصی با همکاری هم برای ارتقاء سلامت تلاش کنند .

در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از خدمات دکتر زارع تجلیل و تقدیر بعمل آمد

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان آمل معرفی شد
Powered by DorsaPortal