حوزه ریاست
۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1389/02/25 تعداد بازدید: 30
بيمارستان 100 تختخوابي تنكابن به 200 تختخوابي فوق‌تخصصي تبديل شد
در مراسم كلنگ‌زني بيمارستان 100 تختخوابي تنكابن ، وزير بهداشت و درمان ،با توجه به نیاز منطقه و اهمیت وجود آن در جاده سلامت ، با افزایش تختها ، آن را به بيمارستان فوق تخصصي 200 تختخوابي تبديل كرد.

در مراسم كلنگ‌زني بيمارستان 100 تختخوابي تنكابن ، وزير بهداشت و درمان ،با توجه به نیاز منطقه و اهمیت وجود آن در جاده سلامت ، با افزایش تختها ، آن را به بيمارستان فوق تخصصي 200 تختخوابي تبديل كرد. در مراسم كلنگ‌زني پروژه بيمارستان 100 تختخوابي تنكابن كه با حضور وزراي بهداشت و درمان، اقتصاد و دارایی، استاندار مازندران، نمايندگان مردم شهرستان‌هاي تنكابن و رامسر و نور و محمود‌آباد، معاونان استاندار و جمعي از مسئولان شهرستان تنكابن برگزار شد مرضيه وحيد دستجردي وزير بهداشت و درمان بيان داشت: سفرهای استانی خیر و برکت فراوانی برای استانها داشت و در این سفرها مسئولین درجه یک کشور با حضور خود در بین مردم محرومیت ها ، کمبودها، نقصها ومشکلات را از نزدیک بررسی و سریعتر آن را حل می کنند و این بیمارستان نیز از مصوبات دوره دوم سفر ریاست محترم جمهوری و جایگزین بیمارستان فرسوده است .

دکتر وحید دستجردی با اشاره به اینکه با توجه به گذشت زمان علاوه بر فرسودگی تکنولوژی های جدیدی نیز به عرصه درمان اضافه می شود افزود : به همین منظور بیمارستان جایگزین در حد اقل زمان ممکن احداث و با توجه به نیاز این شهرستان این پروژه از 100 تخت خوابی به 200 تخت خوابی فوق تخصصی مدرن تبدیل شده است .

وحيد دستجردي بيان داشت: اين پروژه‌ها در دوره زماني 5 تا 7 ساله به بهره‌برداري مي‌رسند اما تمام تلاش ما اين خواهد بود كه طي سه سال آن را افتتاح كرده و با تكميل هر فاز عملياتي نسبت به تجهیز آن نیز اقدام خواهد شد .
سيد علي اكبر طاهايي استاندار مازندران ضمن تقدير و تشكر از حضور وزرا و ديگر حاضرين در مراسم گفت: ساخت اين بيمارستان از خواسته‌هاي ديرين مردم اين منطقه بوده و به خاطر آن از پيگيري‌هاي تمامي مسئولان تقدير و تشكر داريم.
وي اظهار داشت: برطرف شدن كاستي‌هاي استان مازندران به ويژه غرب استان با حساسيت خاصي در دولت نهم و دهم پيگيري مي‌شود‌.
طاهايي با اشاره به اينكه مسير بيمارستان امام خميني (ره) تنكابن به عنوان جاده سلامت انتخاب شده است، ادامه داد: ارديبهشت ‌ماه با عطر بهار نارنج موقعيت مناسبي براي درمان بسياري از بيماري‌ها است و باید از اين موهبت خداوندي واز توانمندي‌هاي موجود اين شهرستان در درمان بیماریها به شيوه‌هاي جديد استفاده كرد.
گفتنی است طرح اوليه اين پروژه 100 تخت خوابی در زميني به مساحت 12 هزار متر مربع و در 4 طبقه بوده است که با تغيير آن به 200 تخت خوابی و فوق تخصصي تغييراتي در آن حاصل مي‌شود.

بيمارستان 100 تختخوابي تنكابن به 200 تختخوابي فوق‌تخصصي تبديل شد
Powered by DorsaPortal