حوزه ریاست
۱۳۹۹ شنبه ۱۸ مرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1389/02/28 تعداد بازدید: 5
پيام سرپرست دانشگاه به مناسبت روز روابط عمومي و ارتباطات
روابط عمومی هنر ، علم و فن اقناع افکار عمومی و نوعی مهندسی توافق است که با تاثیربر گروههای مختلف مخاطبان، قادر است توافق عمومی ایجاد کند.

روابط عمومی هنر ، علم و فن اقناع افکار عمومی و نوعی مهندسی توافق است که با تاثیربر گروههای مختلف مخاطبان، قادر است توافق عمومی ایجاد کند. روابط عمومی ،هنر ارزشمندی است که اساس و پایه های آن بر سرعت ، دقت و صحت استوار بوده و رسالتی فراتر از توجیه گری صرف و دفـــــــاع محض از سیستم اداری وسازمانی داشته وباید در ایجاد تعامل ســـازنده ومطلوب بین سازمان ها ، رسانه ها ومردم ایفای نقش نماید ، روابط عمومی که عنوان هنـــر هشتم را در قرن 21 به خود اختصاص داده نیرویی می خواهد که هنـــرمندانه فعالیت کند تا هم مــــایه زینت واعتبـــار دستگــــاه وهم حـــــامی و مدافع مخاطبــــان باشد.

 


بنابراین روابط عمومي برای حفظ جاودانگی خود ، ایفای نفش سازندگی در روح و فکر و بالندگی اندیشه های یک اجتماع به ناگزیر باید از توجیه گری و تبیین گری دست کشیده و در تحلیل اوضاع ، مشاوره به مدیران و سنجش و تحقیق علمی، قدمهای محکم بردارد.

ما بايد به حرفه و رشته روابط عمومي به عنوان يك «فرصت خدمت» بنگريم و از ظرفیتهای موجود برای اعتمادسازي و وحدت ،مردم داري و انتقاد پذيری،رفاه گستري و عدالت گرایی ، فسادستيزي،قانون گرائي و اخلاق مداری ،اطلاع رساني و روشنگری حداکثر استفاده را ببریم .

با این پیشگفت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران کل ، مسئولان و کارشناسان روابط عمومی تبریک گفته وامید دارم تا انشاء اله در سال همت مضاعف و کار مضاعف با استفاده از فناوری نوین اطلاع رسانی و ابزارهای الکترونیک ، مدیران روابط عمومی با حمایت مدیران کل سازمانها در برقراری ارتباط منطقی و موثر با مردم و رسانه ها و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از گذشته موفق باشند .

پيام سرپرست دانشگاه به مناسبت روز روابط عمومي و ارتباطات
Powered by DorsaPortal