حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/12/26 تعداد بازدید: 33
7000 اصل نهال در مجموعه دانشگاهی مجتمع پیامبر اعظم (ص)ساری کاشته شد
به مناسبت 15 اسفند ، روز درختکاری و با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران 7000 اصل نهال در مجموعه دانشگاهی مجتمع پیامبر اعظم (ص)ساری کاشته شد

7000 اصل نهال در مجموعه دانشگاهی مجتمع پیامبر اعظم (ص)ساری کاشته شد
به مناسبت 15 اسفند ، روز درختکاری و با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران 7000 اصل نهال در مجموعه دانشگاهی مجتمع پیامبر اعظم (ص)ساری کاشته شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ،دراین مراسم  دکتر محمد مهدی ناصحی ، قایم مقام وزیر ورییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن بیان این مطلب که درختان  همواره در سلامتی  بشر موثر بوده اند خواستار توسعه فضای سبز در جامعه شد.
وی گفت: پدیده های  ناگوار طبیعی همچون:  وجود گرد و غبار غلیظ ، آلودگی محیط زیست  ومواردی از این قبیل  درطی سال های اخیر بیانگر تغییرات اقلیمی است که از تخریب پوشش گیاهی و جنگل ها نشأت می گیرد .
دکتر ناصحی افزود: تخریب پوشش گیاهی محصول عملکرد سوء انسانهاست که نتایج ناگواری مانند آلوده شدن هوا و عدم امکان ادامه حیات، به مخاطره افتادن امنیت غذایی  و بهداشت بشر را به همراه  دارد.
وی با بیان این نکته که  روز درختکاری بهانه ‌ای است برای این که ما به محیط زیست احترام گذشته و آن را احیاء کنیم تصریح کرد: امید است که با تلاش در این جهت، حتی با کاشتن یک نهال کوچک، کشوری زیبا و آباد را برای خویش مهیا کنیم که یقیناً کاری پسندیده است.
دکتر حسین جلاهی معاون بهداشتی دانشگاه نیز در ادامه این مراسم با کاشت یک اصله نهال در این مجتمع گفت : با ایجاد فضای پاک بتوانیم در تامین و ارتقای سلامت مردم جامعه  به خصوص دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در این فضا مشغول به تحصیل هستند موثر باشیم

7000 اصل نهال در مجموعه دانشگاهی مجتمع پیامبر اعظم (ص)ساری کاشته شد
Powered by DorsaPortal