حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1390/01/22 تعداد بازدید: 52
بخش ICU در بیمارستان رازی قائمشهر افتتاح شد
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم افتتاح بخش ICU در بیمارستان رازی قائمشهر گفت : دو پروژه درمدت کوتاهی در دانشگاه علوم پزشکی افتتاح گردید...
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مراسم افتتاح بخش ICU در بیمارستان رازی قائمشهر گفت : دو پروژه درمدت کوتاهی در دانشگاه علوم پزشکی افتتاح گردید که این نشان از نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری با تاثیر از شعار همت مضاعف وکار مضاعف بوده است.
وی با توجه به فرا رسیدن روز پرستار افزود،احیای نفس یک انسان برابر با احیای کل انسانها است و شغل پرستاران قابل مقایسه با هیچ شغل دیگری نیست و باید قدر این جایگاه را با خدمت به خلق مشخص نمایند.
دکتر ناصحی افزود ، خشرویی و برخورد مناسب باعث افزایش رضایتمندی بیماران خواهد شد که این از ویژگیهای بارز در شغل پرستاری است و باید تلاش کنیم تا رضایتمندی را در بیماران افزایش دهیم.
قایم مقام وزیر بهداشت در استان خاطر نشان کرد،در سال 89 دو بیمارستان مهم در محمود آباد ونکا افتتاح شد و اگر این امر با همت و کار مضاعف صورت نمی گرفت بیش از این به طول           می انجامید
وی  در ادامه یاد آور شد ،11 میلیارد تومان تجهیزات برای نوسازی وتجهیز در بیمارستان های استان هزینه شد.
در ادامه مراسم دکتر عابدی رییس مرکز آموزشی درمانی رازی قائمشهر در خصوص افتتاح بخش ICU در این مرکز گفت: سال جهاد اقتصادی با افتتاح این بخش شروع شد که از بخش های مهم در بیمارستان بوده وکمک بسیار بزرگی برای بیماران محسوب می شود.
وی افزود ، مجموع هزینه های عمرانی ICU ،120میلیون تومان ، مجموع هزینه های تجهیزاتی 260 میلیون تومان بوده است.
بخش ICU در بیمارستان رازی قائمشهر افتتاح شد
Powered by DorsaPortal