حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/01/24 تعداد بازدید: 27
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران: هفته سلامت بازیابی فرصت ها و شناسایی تهدید هاست
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران هادی ابراهیمی در مراسم گرامیداشت هفته سلامت گفت: هفته سلامت صرفا معطوف به یک هفته خاص نیست وهمه هفته ها وروز ها باید هفته سلامت باشد.

وی از زحمات دکتر ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ودیگر همکاران وی در عرصه سلامت تقدیر وتشکر کرد وافزود ، حوزه سلامت یکی از مهمترین حوزه های ما در استان محسوب می شود وبرای رسیدن به توسعه همه جانبه در جامعه می بایست به حوزه سلامت توجه جدی تری داشت، چرا که انسان سالم محور توسعه سلامت در جامعه می باشد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یکی از اقدامهای مفید دولت نهم ودهم را توجه به اقشار آسیب پذیر دانست واز کاهش هزینه های درمانی تا سقف 30 درصد یاد کرد.
وی  کاهش مرگ ومیر وافزایش امید به زندگی در استان  را یک توفیق اساسی در دانشگاه علوم پزشکی نام برد و خاطر نشان کرد، در ستاد تسهیلات سفر استان یکی از کمیته های فعال کمیته بهداشت ودرمان بوده است و در تمام بازدید های نوروزی که داشته ام مجموعه دانشگاه بسیار فعال واقدام های آن محسوس بوده است و یاد آور شد، به زودی اتمام نهایی خانه های بهداشت استان را جشن می گیریم.
وی در ادامه از زحمات مجمع خیرین استان قدردانی نمود و آنرا یک اقدام شایسته در حوزه سلامت دانست و افزود ، مجمع خیرین استان ورود بسیار خوبی در عرصه سلامت داشته وباید تقویت گردد.
وی مشارکت  دیگر خیرین را در  اقدام های خداپسندانه حوزه سلامت خواستار شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران: هفته سلامت بازیابی فرصت ها و شناسایی تهدید هاست
Powered by DorsaPortal