حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/03/12 تعداد بازدید: 72
بازدید معاون استاندار ازکلینیک طوبی وبیمارستان بوعلی
در بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از کلینیک فوق تخصصی طوبی و بیمارستان بوعلی سیناساری

در بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از کلینیک فوق تخصصی طوبی و بیمارستان بوعلی سیناساری
کادر پزشکی کلینیک فوق تخصصی طوبی بی نظیر است
هادی ابراهیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در بازدید از کلینیک فوق تخصصی طوبی وبیمارستان بوعلی ساری گفت کادر پزشکی این کلینیک بسیار مجرب و بی نظیر بوده و در ارائه خدمات پرتلاش هستند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اشاره به مراجعه بالای بیماران به کلینیک طوبی گفت : این کلینیک با 47 متخصص و فوق تخصص و با تعرفه مناسب و پایین، بیماران بسیاری را پذیرش کرده و خدمت رسانی می کند .
وی اقدامات دانشگاه علوم پزشکی مازندران را درگسترش و تجهیز کلینیک طوبی قابل تقدیر عنوان کرد و افزود : سیاستهای دولت مبنی بر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مناسب و گسترش آن درهمه نقاط کشور و افزایش رضایتمندی در اقشار مختلف مردم میباشد .
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت کلینیک فوق تخصصی طوبی در راستای سیاستهای دولت خدمتگزار احداث و موجب افزایش رضایتمندی بیماران شده است .
ابراهیمی در ادامه این بازدید از بیمارستان بوعلی سیناساری که دکتر محمد مهدی ناصحی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مدیر کل امور اجتماعی استان و فرماندار ساری اورا همراهی میکردند در گفتگوی صمیمانه با بیماران جویای نحوه ارائه خدمات پزشکی و رفاهی شد و گفت باید برای جلب رضایتمندی بیماران اقدام شود .
وی افزود: در راستای رضایتمندی بیماران باید اعتباری در شورای برنامه ریزی استان به این بیمارستان اختصاص یافته و با مساعدت و پیگیریهای مسئولین استانی به بیمارستان استاندارد تبدیل شود .
در ادامه دکتر جواد غفاری مدیر عامل کلینیک فوق تخصصی طوبی با اشاره به استقبال بیماران از این مرکز گفت : این کلینیک با 47 پزشک متخصص و فوق تخصص هر ماه قریب 25 هزار بیمار و روزانه 1700 مراجعه کننده دارد.
وی افزود : تعرفه ویزیت این مرکز کاملا دولتی و بسیار پایین است و برای فوق تخصص مبلغ 1200 تومان دریافت می شود که این مبلغ در کلینیکهای خصوصی تا 10 برابر نیز افزایش می یابد .
دکتر غفاری با اشاره به اتمام عملیات ساختمانی و نصب دستگاه سنگ شکن کلیه در این مرکز افزود: با نصب این دستگاه در خرداد ماه امسال خدمات مربوطه ارائه خواهد شد .

بازدید معاون استاندار ازکلینیک طوبی وبیمارستان بوعلی
Powered by DorsaPortal