حوزه ریاست
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۰ مهر
br ENGLISH
تاریخ: 1390/02/28 تعداد بازدید: 93
به منظور هماهنگی در برگزاری همایش از خیرین و نیکوکاران سلامت ، جلسه فصلی رابطین امور خیرین سلامت شهرستانها برگزار شد
جلسه رابطین امور خیرین سلامت همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی ، به منظور تقدیر و تجلیل از زحمات این عزیزان با حضور مدیران شبکه های بهداشت و درمان و روسای بیمارستانها برگزار شد

جلسه رابطین امور خیرین سلامت همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی ، به منظور تقدیر و تجلیل از زحمات این عزیزان با حضور مدیران شبکه های بهداشت و درمان و روسای بیمارستانها در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد . در این جلسه دکتر فرهنگ بابامحمودی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تقدیر از عمل خداپسندانه خیرین در عرصه بهداشت و درمان اظهار داشت  اگر در جامعه ای اندیشمندان، مدیران و طبقات مرفه جامعه در کنار یکدیگر بوده و با هم حرکت کنند در آن جامعه شاهد پیشرفت و توسعه خواهیم بود.

دکتر بابا محمودی با اشاره به اینکه یک جامعه اسلامی برای حرکت به جلو نیازمند کمک انسانهای نیکوکار است اضافه کرد: ما در بخش بهداشت و درمان به شدت نیازمند همراهی خیرین هستیم و این کمکها منحصر به امور مالی و مادی نمی شود بلکه افکار و اندیشه های افرادی که وقت و انرژی خود را صرف کارهای خیر و عام المنفعه می کنند مثل رابطین امور خیرین بسیارگرانبها و ارزنده است .

وی با تاکید براین که درجلب و جذب کمکهای انسان دوستانه خیرین ، همه مدیران بایدکوشا و فعال باشند گفت در این زمینه حرمت و شان تمامی خیرین بزرگوار باید رعایت شده و نامشان جاودانه گردد.

در ادامه دکتر فرزاد گوهر دهی مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان با تبریک 27 اردیبهشت -روز ارتباطات و روابط عمومی- به رابطین از زحمات و اقدامات آنان در شناسایی خیرین ، تهیه مشخصات و فهرست کمکها و وجوه اهدایی خیرین در سراسر استان تشکر کرده و همراهی و همکاری بیشترشان را در برگزاری با شکوه تر همایش تجلیل از خیرین و نیکو کاران سلامت استان که در روز 23 خردادماه سال جاری با حضور خیرین برجسته و مسئولان کشوری و استانی در مجتمع پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار خواهد شد خواستار شد.

وی  هدف از برگزاری این همایش را ترویج فرهنگ احسان و انفاق در عرصه سلامت و تقدیر از خیرین این حوزه عنوان کردوافزود: ما در سطح استان پروژه های ملی مهمی چون مرکز طبی کودکان سرطانی و مرکز پیوند مغز استخوان و کلیه درساری ومرکز شیمی درمانی آمل داریم که کمکهای خیرین برای ارتقاء سلامت و خدمات دهی مناسب به بیماران این بخش بسیار ارزشمند است.

دکتر فرزاد گوهر دهی از تهیه کتابچه ای حاوی مشخصات خیرین سلامت از ابتدای شکل گیری نظام بهداشت و درمان در استان تاکنون جهت گرامی داشتن یاد و خاطره خیرین و تجلیل از اقدامات نیکوی آنها در این همایش خبر داد.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان با اشاره به عضویت 100 نفره در هیات امنای خیرین سلامت استان اظهار داشت استان مازندران از معدود استانهای دارای هیات امنایی با اعضاء 100 نفر است و این نشان دهنده حس مشارکت و همکاری بالای مردم می باشدویکی از اقدامات این مجمع هدایت و سازماندهی کمکهای افرادیست که می خواهند به سلامت جامعه کمک کنند.

در پایان این جلسه از 3 تن از رابطین برتر در امور خیرین سلامت استان خانها رقیه هدایتی، پروانه محسنی و آقای بهروز غلامی جهت همکاری مستمر ، منظم و منسجم تشکر و قدردانی شد.


به منظور هماهنگی در برگزاری همایش از خیرین و نیکوکاران سلامت ، جلسه فصلی رابطین امور خیرین سلامت شهرستانها برگزار شد
Powered by DorsaPortal