حوزه ریاست
۱۳۹۹ شنبه ۱۸ مرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1389/03/19 تعداد بازدید: 11
کلنگ زنی سه پایگاه اورژانس 115 شهری و روستایی در نکا
کلنگ احداث اورژانس 115 شهری و اورژانس 115روستاهای زرندین و طوس کلای نکا به زمین زده شد .

کلنگ احداث اورژانس 115 شهری و اورژانس 115روستاهای زرندین و طوس کلای نکا به زمین زده شد . طی مراسمی با حضور دکتر محمد مهدی ناصحی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران ، امام جمعه ، فرماندار ، شهردار ، جمعی از روحانیون و خانواده های شهدا و مردم نکا کلنگ احداث اروژانس 115 شهری نارنج باغ 115 روستایی طوسکلا و زرندین نکا بزمین زده شد .

در این مراسم دکتر محمد مهدی ناصحی با اشاره به اهداف دولت خدمتگزار در توزیع عادلانه امکانات بهداشتی درمانی گفت : در راستای اهداف دولت مردمی دکتر احمدی نژاد در توزیع عادلانه امکانات درمانی قدمهای بسیار مهمی در شهرستان نکا برداشته شد که بیمارستان درحال احداث این شهرستان نمونه بارز آن است .

وی افزود: بیمارستان دولتی نکا تا هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید و با مساعدت و اعطای تسهیلات بانکی به بخش خصوصی ،بیمارستان خصوصی دیگری نیز به این شهرستان اضافه خواهد شد .

دکتر ناصحی مشارکت خیرین در بخش سلامت را در این شهرستان چشمگیر و کم نظیر خواند و افزود : هزینه درمان کشور تنها با بودجه دولتی میسر نمی شود و مشارکت بیش از پیش خیرین رادر این حوزه می طلبد تا مسائل درمانی مرتفع گردد .

وی با اشاره به مشارکت بسیار بالای خیرین در سه پروژه فوق افزود : برای تقدیر و تشکر از خیرین ، این پروژه ها به نام آنها نامگذاری شده تا علاوه براجر اخروی و معنوی باعث دلگرمی خیرین و تشویق دیگران به این امر خیر و خداپسندانه گردد .

گفتنی است در کنار زمین اهدایی برای اورژانس 115 زمین دیگری به مساحت 300 متر برای احداث خانه پزشکان توسط خانواده مرحوم اسدی به شبکه بهداشت و درمان نکا اهداء شد .

همچنین زمین اروژانس 115 جاده نیروگاه در روستای طوسکلا نکا به مساحت 300 متر توسط برادران محسنی و زمین اورژانس روستای زرندین نکا به مساحت 300 متر توسط حاج درویش ابراهیمی احداث گردیده است .

کلنگ زنی سه پایگاه اورژانس 115 شهری و روستایی در نکا
Powered by DorsaPortal