حوزه ریاست
۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1390/02/31 تعداد بازدید: 19
جامعه اسلامی برای حرکت به جلو نیازمند کمکهای انسانهای نیکوکار است
جلسه رابطین امور خیرین سلامت همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی ، به منظور تقدیر و تجلیل از زحمات این عزیزان و با حضور مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستانهای استان مازندران و روسای بیمارستانها برگزار شد .

جلسه رابطین امور خیرین سلامت همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی ، به منظور تقدیر و تجلیل از زحمات این عزیزان و با حضور مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستانهای استان مازندران و روسای بیمارستانها برگزار شد .

در این جلسه دکتر فرهنگ بابامحمودی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تقدیر از عمل خداپسندانه خیرین در عرصه بهداشت و درمان اظهار داشت : اگر در جامعه ای اندیشمندان، مدیران و طبقات مرفه جامعه در کنار یکدیگر بوده و با هم حرکت کنند در آن جامعه شاهد پیشرفت و توسعه خواهیم بود.

دکتر بابا محمودی با اشاره به اینکه یک جامعه اسلامی برای حرکت به جلو نیازمند کمکهای انسانهای نیکوکار است اضافه کرد: در بخش بهداشت و درمان نیازمند همراهی خیرین هستیم و این کمکها منحصر به امور مالی و مادی نمی شود بلکه افکار و اندیشه های افرادی که وقت و انرژی خود را صرف کارهای خیر و عام المنفعه می کنند مثل رابطین امور خیرین گرانبها و ارزنده است.
وی با تاکید بر این که جلب و جذب کمکهای انسان دوستانه خیرین باید هدف همه مدیران کوشا و توانمند باشند گفت: حرمت و شان تمامی خیرین بزگوار باید رعایت شده و نامشان را جاودانه کنیم.
در ادامه دکتر فرزاد گوهر دهی مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان با تبریک 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی از زحمات و اقدامات آنان در شناسایی خیرین ، تهیه مشخصات و فهرست کمکها و وجوه اهدایی خیرین در سراسر استان تشکر کرده و همراهی و همکاری آنان را در برگزاری با شکوه تر همایش تجلیل از خیرین و نیکو کاران سلامت استان که در روز 23 خرداد ماه سال جاری با حضور خیرین برجسته کشور و استان در مجتمع پیامبر اعظم (ص) دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار می گردد خواستار شد.
وی  هدف از برگزاری این همایش را ترویج فرهنگ احسان و انفاق در عرصه سلامت و تقدیر از خیرین این حوزه عنوان کرد و افزود: ما در سطح استان پروژه های ملی مهمی چون مرکز طبی کودکان سرطانی ساری ، مرکز شیمی درمانی آمل و مرکز پیوند مغز استخوان و کلیه ساری داریم که کمکهای خیرین برای ارتقاء سلامت و خدمات دهی مناسب به بیماران این بخش بسیار ارزشمند است.
دکتر فرزاد گوهر دهی از تهیه کتابچه ای حاوی مشخصات خیرین سلامت استان خبر داد و افزود : این کتابچه حاوی مشخصات خیرین سلامت از ابتدای شکل گیری نظام بهداشت و درمان در استان تاکنون است و یاد دو خاطره خیرین گرامی داشته و از اقدامات نیکوی آنها تجلیل می شود .
مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان با اشاره به عضویت 100 نفره در هیات امنای خیرین سلامت استان اظهار داشت: استان مازندران از معدود استانهای دارای هیات امنایی با اعضاء 100 نفر است و این نشان دهنده حس مشارکت و همکاری بالای مردم می باشد و یکی از اقدامات این مجمع ، هدایت و سازماندهی کمکهای افرادی است که می خواهند به سلامت جامعه کمک کنند.
در پایان این جلسه از 3 تن از رابطین برتر در امور خیرین سلامت استان خانها رقیه هدایتی، پروانه محسنی و آقای بهروز غلامی جهت همکاری مستمر ، منظم و منسجم تشکر و قدردانی شد.
 
جامعه اسلامی برای حرکت به جلو نیازمند کمکهای انسانهای نیکوکار است
Powered by DorsaPortal