حوزه ریاست
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1390/03/04 تعداد بازدید: 33
فرمانده پایگاه دانشگاه علوم پزشکی مازندران معرفی شد
در مراسمی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران ، رییس بسیج ادارات استان مازندران فرمانده پایگاه دانشگاه علوم پزشکی مازندران معرفی شد
در مراسمی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران ، رییس بسیج ادارات استان مازندران و جمعی از مسئولین و بسیجیان ، دکتر حسین  رنجبران به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج دانشگاه منصوب شد.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرما نی مازندران، در ابتدای این مراسم دکتر محمد مهدی ناصحی قائم مقام وزیر و رییس دانشگاه ،  ضمن تبریک به مناسبت سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر و رشادت  رزمندگان وبسیجیان  گفت : بسیج یک محفل نورانی است که ،  ارزشهای نظام ، انقلاب و شهدا در آن تجلی پیدا می کند و در این نظام هر زمان که لازم باشد بسیج حضور درخشانی در عرصه های اقتصادی ، فرهنگی وسیاسی داشته و خواهد داشت.
وی افزود، بسیاری از پروژه های اقتصادی ، فرهنگی  بزرگ در کشور توسط بسیج صورت می گیرد وحضور بسیج  در جامعه  موجب سازندگی فرهنگی و اقتصادی است.
دکتر ناصحی  با بیان اینکه بسیج میدان عمل است ، خاطر نشان کرد، باید با ایجاد برنامه های خوب وهمکاری همه جانبه همچون گذشته موجب سر بلندی نظام باشیم .
در ادامه این جلسه سرهنگ قربانی فرمانده بسیج ادارات مازندران ضمن بیان این مطلب که سوم خرداد یکی از روزهای بیاد ماندنی و تاریخی  انقلاب است  گفت : همه  ما باید در پاسداری از ولایت و خون شهدا کوشا باشیم چون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به فرمان ولایت با خون خود این روز را آفریدند .
وی افزود ، باید همچون دوران دفاع مقدس در حال حاضر نیز در جنگ فرهنگی علیه دشمن شرکت کنیم  و در زمان دولت اصولگرا و بسیجی  ، فرهنگ بسیج را اشاعه دهیم .
قربانی یاد آور شد باید همه در کنار هم با وحدت ،یکپارچگی وهمدلی وهمچنین همفکری و با ارایه نقطه نظرات خود الگویی برای دیگران شویم ومدافع حریم ولایت وارزشهای انقلاب باشیم.
دکتر حسین رنجبران  فرمانده پایگاه  مقاومت بسیج دانشگاه علوم پزشکی مازندران دیگر سخنران این برنامه حضور بسیج را  باعث خارج نمودن دشمنان اسلام وانقلاب دانست وافزود ، عظمت بسیج در طول 32 سال حفاظت از این انقلاب با تبعیت از ولایت برهیچ کس پوشیده نیست و بسیجیان باید مثل همیشه صمیمی ، خلاق و بدور از هوای نفسانی باشند.
فرمانده پایگاه مقاومت دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به شرایط دوران دفاع مقدس  خاطر نشان کرد ، دفاع مقدس  در ظاهر ،سختی های خاص خود را داشت و همان سختی ها شیرین ترین لحظه های زندگی هر رزمنده بود و به همراه مناجات های شبانه ودعا های کمیل شبهای جنگ معنویت و حلاوت خاصی را به بسیجیان می بخشید .
وی تاکید داشت ، اگر هر سازمانی بخواهد موفق باشد باید تفکر بسیجی در آن حاکم باشد
درپایان این جلسه از زحمات ایزدی فرمانده سابق پایگاه مقاومت دانشگاه تقدیر شد.
گفتنی است پایگاه مقاومت دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، دارای 300 عضو بسیجی می باشد که از این تعداد 170 عضو فعال وبقیه عادی می باشند.
فرمانده پایگاه دانشگاه علوم پزشکی مازندران معرفی شد
Powered by DorsaPortal