حوزه ریاست
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1390/03/18 تعداد بازدید: 1939
رئيس دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكي مازندران:پژوهشگران ايراني بايد جهادگونه به توليد علم بپردازند.
رئيس دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكي مازندران گفت: پژوهشگران ايراني بايد جهادگونه به توليد علم بپردازند. مراسم دانش‌آموختگي 500 نفر از دانشجويان دانشكده‌هاي پرستاري و مامايي، بهداشت و پيراپزشكي شامگاه ديروز در سالن مصباح مجتمع پيامبر اعظم(ع) دانشگاه علوم پزشكي مازندران در ساري برگزار شد.

 رئيس دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكي مازندران گفت: پژوهشگران ايراني بايد جهادگونه به توليد علم بپردازند.

 مراسم دانش‌آموختگي 500 نفر از دانشجويان دانشكده‌هاي پرستاري و مامايي، بهداشت و پيراپزشكي شامگاه ديروز در سالن مصباح مجتمع پيامبر اعظم(ع) دانشگاه علوم پزشكي مازندران در ساري برگزار شد.
رئيس دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكي مازندران در اين مراسم گفت: ارتقاي نظام سلامت از اهداف نظام است که توسط نقش‌آفرینی  سه گروه محقق می‌شود.
رضاعلي محمدپور افزود: یکی از این نقش‌ها به عهده دولت است که وزارت بهداشت و درمان نمایندگی آن را به عهده دارد و در استان‌ها دانشگاه‌های علوم پزشگی نماینده آن است .
رئيس دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكي مازندران با اشاره به اينكه ما موظف به تعليم و تربيت در علوم‌هاي مختلف هستيم، اظهار داشت: دانش‌آموختگان بايد سفيران جامعه در محيط كاري خود و به دنبال ادامه تحصيل باشند.
وي تصريح كرد: زماني علم اهميت پيدا مي‌كند كه كاربرد داشته و از بهره‌وري لازم براي جامعه برخوردار باشد ومتخصصان و پژوهشگران ايراني بايد جهادگونه به توليد علم بپردازند.
محمدپور با اعلام اينكه دانشگاه براي حمايت از فعاليت علمي دانشجويان اين دانشگاه فعاليت‌هاي زيادي انجام مي‌دهد، بيان داشت: يكي از زمينه‌هاي مناسب براي فعاليت‌هاي پژوهشي دانشجويان حضور در انجمن‌هاي علمي است.
وي افزود: ما انتظار داريم كه دانشجو با ورود به دانشگاه پيشرفت كند و با فعاليت‌هاي علمي كه انجام مي‌دهد عملكرد درخشاني داشته باشد.
رئيس دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكي مازندران:پژوهشگران ايراني بايد جهادگونه به توليد علم بپردازند.
Powered by DorsaPortal