حوزه ریاست
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1390/03/18 تعداد بازدید: 1660
مسئول نهاد رهبري دانشگاه علوم پزشكي مازندران : در مسير خدمت به مردم نبايد كوتاهي كرد
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشكي مازندران نيز در مراسم دانش‌آموختگي 500 نفر از دانشجويان دانشكده‌هاي پرستاري و مامايي، بهداشت و پيراپزشكي توجه به مسايل ديني و به‌ويژه نماز را از روش‌هاي موثر در آرامش روح و موفقيت دانست و گفت

مسئول نهاد رهبري دانشگاه علوم پزشكي مازندران نيز در مراسم دانش‌آموختگي 500 نفر از دانشجويان دانشكده‌هاي پرستاري و مامايي، بهداشت و پيراپزشكي توجه به مسايل ديني و به‌ويژه نماز را از روش‌هاي موثر در آرامش روح و موفقيت  دانست و گفت: در هر مسئوليتي كه قرار گرفته‌ايد خدمتگذار مردم باشيد.

حجت‌الاسلام مستقيمان خطاب به دانش‌آموختگان با اشاره به اينكه براي رسيدن به قله‌هاي بلندتر در علوم پزشكي بايد همت مضاعف داشته باشيد، بيان داشت: در مسير خدمت به مردم نبايد كوتاهي كرد.
وي با اعلام اينكه جوانان و دانشجويان در دوران دفاع مقدس با حضور منسجم و اداره جنگ به وظيفه خود عمل كردند، خاطرنشان كرد: بعد از هشت سال جنگ نابرابر كه در يك طرف ملت ايران و در آن سوي ديگر تمام كشورهاي زياده‌خواه و استكباري قرار داشتند، دشمن شكست خورد.
اين مسئول فرهنگي بيان داشت: اما اين جنگ هنوز ادامه دارد و بايد دانشگاهيان و دانشجويان براي استقلال كشور و پاسداري از خون شهدا در ميادين علمي حضوري غيرتمندانه داشته باشند.
مسئول نهاد رهبري دانشگاه علوم پزشكي مازندران با اشاره به اينكه مهارت‌هاي زندگي را كه مصداق‌هاي مختلفي دارد بايد بياموزيم، افزود: صداقت داشتن و ادب در زندگي را سرلوحه كارهاي خود قرار دهيم.
مسئول نهاد رهبري دانشگاه علوم پزشكي مازندران : در مسير خدمت به مردم نبايد كوتاهي كرد
Powered by DorsaPortal