حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1390/04/22 تعداد بازدید: 62
زمینه حضور خیرین را در کمک به دولت و اجرای پروژه های بهداشتی درمانی فراهم نماییم
دومین جلسه فصلی رابطین امور خیرین در سال 90 برگزار شد

زمینه حضور خیرین را در کمک به دولت و اجرای پروژه های بهداشتی درمانی فراهم نماییم

دومین جلسه فصلی رابطین امور خیرین در سال 90 برگزار شد

دکتر فرزاد گوهر دهی مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان با تبریک ورود همکاران جدید در جمع رابطین امور خیرین سلامت استان از همکارانی که در ارسال اطلاعات مشارکتهای مردمی و برگزاری همایش تجلیل از خیرین کمک کردند تشکر وقدردانی کرد و اظهار داشت امیدواریم با برگزاری اولین همایش خیرین سلامت در استان مازندران توانسته باشیم ضمن معرفی مجمع خیرین سلامت ، نیازها و میزان مشارکتهای مردمی ، فرهنگ ورود به عرصه سلامت را بیشتر از گذشته هموار کنیم.

 وی اضافه کرد: مدیران و رابطین امور خیرین با برقراری ارتباط عمیق ، شناسایی خیرین و علاقمندان به انفاق و امورحسنه میتوانند زمینه حضور خیرین را در کمک به دولت و اجرای پروژه های بهداشتی درمانی فراهم نموده و با شکل گیری و فعالیت نمایندگی مجامع خیرین سلامت در شهرستانها در تامین نیازهای سلامت کوشا باشند .

دکتر گوهردهی با اشاره به اینکه هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان این آمادگی را دارد که جلسات خود را با حضور خیرین در شهرستانها برگزار نماید اظهار امیدواری کرد این نشستها به اعلام آمادگی و جذب کمکهای بیشتر خیرین منتهی شود .

مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به حضور موفقیت آمیز مجمع خیرین سلامت استان مازندران در کشور اظهار داشت این مجمع در طول سال گذشته مشارکت مردمی خوبی را جلب و جذب نموده و برگزاری همایش تجلیل ازخیرین سلامت نیز دستاوردهای مطلوبی برای استان داشته که انشاء اله هرچه زودتر به ثمر برسد.

وی با توجه به اینکه دولت به تنهایی قادر به تامین هزینه های سلامت نیست راه اندازی مجامع و انجمن های خیریه راکمکهای بسیار موثری در رفع کمبودهای بهداشت و درمان دانست.

در ادامه پس از صحبتهای خانم صباغی کارشناس امور خیرین دانشگاه در خصوص اولویتهای خیرین سلامت استان مازندران ، رابطین حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را درباره همایش تجلیل از خیرین و چگونگی ارسال اطلاعات مشارکتهای مردمی مطرح کرده و دکتر گوهردهی مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با استماع سخنان آنان توضیحات لازم را ارائه کردند .

در این جلسه از زحمات آقای شهرام دیوسالار همکار مرکز روانپزشکی و سوختگی زارع ساری تقدیر و تشکر شده و همه رابطین کتاب وCD  همایش تجلیل از خیرین را جهت ارائه به خیرین شهرستان تحویل گرفتند.

 

 

 زمینه حضور خیرین را در کمک به دولت و اجرای پروژه های بهداشتی درمانی  فراهم نماییم
Powered by DorsaPortal