حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/04/02 تعداد بازدید: 0
مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر در دانشگاه
مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد .

مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد . در این مراسم که با حضور رییس دانشگاه، معاونین ، پزشکان و پرسنل دانشگاه برگزار شد دکتر رنجبران معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت : برنامه روز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر تذکر و یاد آوری برای ما است تا قدر پدرانمان را بدانیم و از آنها قدردانی و دلجویی کنیم .

وی افزود : در قرآن چندین بار به تکریم پدر و مادر تاکید شده است و مسئولیت ما در مقابل پدر و مادر احترام و تواضع است و مشغله کاری و غرور نباید مانع از دیدار با والدین شود .

دکتر رنجبران با اشاره به این مطلب که احترام به پدر و مادر جا و مکان نمی شناسد افزود : احترام به پدر و مادر عبادت است ودر مقابل دیگران و در هر زمان و مکان خشوع ، خضوع و ادای احترام به پدر و مادر نباید فراموش شود.

در ادامه این مراسم دکتر بابامحمودی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با اشاره به اینکه تجلیل از حضرت علی (ع) راه رسیدن به کمال خود انسان است افزود: ما باید در محیط خانوادگی ، اجتماعی و کاری خود حضرت علی (ع) را الگو قرار داده و به تاسی از ایشان در برخورد با مردم ضمن دلجویی رعایت ادب و احترام را کرده و در مصرف اموال بیت المال مانند حضرت علی (ع) اعتدال و صرفه جویی را پیشه کنیم .

این مراسم به منظور گرامیداشت ولادت حضرت علی (ع) و تجلیل و تقدیر از همکاران مرد شاغل در دانشگاه برگزار و از 26 نفر از پرسنل دانشگاه بعوان پدر نمونه تقدیر و تجلیل شد .


 

مراسم جشن میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر در دانشگاه
Powered by DorsaPortal