حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1390/05/23 تعداد بازدید: 2083
راه اندازی سامانه هوشمند ثبت اطلاعات فارغ التحصیلان در سایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران
دکتر حسین رنجبران معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم دستيابي سريع به آخرين و دقيق ترين اطلاعات دانش آموختگان گروه پزشکی و پيراپزشکي گفت : به منظور ایجاد ارتباط موثر ، تبادل همکاری و زمینه سازی برای مشارکت دانش آموختگان گروه پزشکی و پيراپزشکي با دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني مازندران ...
سامانه هوشمند ثبت اطلاعات فارغ التحصیلان در سایت دانشگاه راه اندازی شده است
دکتر حسین رنجبران معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم دستيابي سريع به آخرين و دقيق ترين اطلاعات دانش آموختگان گروه پزشکی و پيراپزشکي گفت : به منظور ایجاد ارتباط موثر ، تبادل همکاری و زمینه سازی برای مشارکت دانش آموختگان گروه پزشکی و پيراپزشکي با دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني مازندران و دستيابي سريع به آخرين و دقيق ترين اطلاعات دانش آموختگان ،   سامانه هوشمند ثبت اطلاعات فارغ التحصیلان در سایت دانشگاه به آدرس www.mazums.ac.ir راه اندازی شده است .

 دکتر رنجبران افزود : براي افرادي که دسترسی به اینترنت ندارند ثبت نام ، تكميل فرم و ثبت اطلاعات فارغ التحصیلان به صورت حضوری در سامانه ميز خدمت که در شهرستان ها در شبكه بهداشت و درمان و در ساری درمعاونت بهداشتی ، مرکز بهداشت ساري و ستاد مرکزي دانشگاه ايجاد گرديده ، اقدام خواهد شد .

 

وی تصریح کرد : با راه اندازی سامانه مذکور ، درخواست مـوردی از متقاضیـان شغـل به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد شد .

 

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه  افزود: ثبت نام و تكميل فرم،‌ در اين سايت به منزله استخدام يا اشتغال نبوده و صرفاَ جهت تشكيل بانك اطلاعاتي و اطلاع رساني در مواقع مورد نيازخواهد بود.

 

دکتر رنجبران گفت : آگهی استخدام وجذب نیرو ازطریق سامانه مذکور به ثبت نام شدگان، اطلاع رسانی خواهد شد و دانش آموختگان می توانند پس از ثبت نام از طريق كد رهگيري پيگيري نمایند.

 

 

راه اندازی سامانه هوشمند ثبت اطلاعات فارغ التحصیلان در سایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران
Powered by DorsaPortal