حوزه ریاست
۱۳۹۹ شنبه ۱۸ مرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1389/04/12 تعداد بازدید: 242
مراسم معارفه رییس مرکز روانپزشکی و سوختگی زارع برگزار شد
مراسم معارفه رییس مرکز آموزشی درمانی زارع ساری برگزار شد.

مراسم معارفه رییس مرکز آموزشی درمانی زارع ساری برگزار شد در این مراسم دکتر قاسم جان بابایی رییس دانشکده پزشکی ساری با اشاره به اینکه سخت ترین کارها در دانشگاه علوم پزشکی مسئولیت رییس بیمارستان است افزود : با افزایش تکنولوژی و همچنین پیشرفت علم پزشکی توقع و انتظارات جامعه نیز افزایش می یابد و این فشار بر عهده رییس بیمارستان است چون رییس بیمارستان باید از طرفی خدمات قابل قبولی برای مردم شهر مهیا کند و از طرفی دیگر باید فضای آموزشی و پژوهشی را برای اعضای هیات علمی و دانشجویان آماده کند .

دکتر جان بابایی با اشاره به وجود رشته روانپزشکی در مقطع دستیاری در بیمارستان زارع افزود : رشته روانپزشکی از رشته های مهمی است که به همه رشته های دیگر مرتبط می شود و باید توجه ویژه ای به این مرکز و این رشته شود.

وی با اشاره به خدماتی که این بیمارستان به مردم استان و حتی استانهای همجوار ارائه می کند افزود: باید توجه بیشتری به آن شود و در این مسیر از مشارکت همه پرسنل و همکاری مسئولین شهری استفاده شود .

دکتر جان بابایی با اشاره به اهمیت دریافت ایزو افزود : دریافت ایزو باعث پیشرفت و ساماندهی بهتر و بیشتری خواهد شد و مسیر دریافت ایزو خود آموزش بهروری است و برای پیشرفت بیمارستان بسیار موثر است .

در ادامه این برنامه دکتر عبدالرضا جعفری راد رییس سابق بیمارستان زارع با بیان این مطلب که جامعه باید جامعه ای پویا باشد افزود : باید امروزمان از دیروز بهتر بوده و محل کار نیز باید پویا باشد تا انگیزه کارکنان بیشتر شود و تلاش شد تا در بیمارستان چنین محیطی ایجاد شود و قضاوت این موضوع با گیرندگان خدمت است .

وی افزود توجه به نیروی انسانی از مهمترین روش مدیریت است و علت پیشرفت کارها اعتماد بنفس کارکنان و اعتماد دوطرفه کارکنان و مدیریت است .

در ادامه برنامه دکتر مهدی پوراصغر رییس بیمارستان زارع ساری با اشاره به اینکه در تمامی جوامع یکی از مقدس ترین کارها نجات جان انسانها است افزود : ارائه خدمات پزشکی و پیراپزشکی نیز جایگاه ویژه ای دارد بخصوص در این مرکز که با بیماران سوختگی که در بعضی موارد همراهان بیمار از دیدن زخمهای آنچنانی وحشت دارند ولی کادر درمانی از این بیماران پرستاری و آنها را درمان می کنند و همچنین از بیماران روانی که گاهی همراهان آنها از بردن بیمارانشان خود داری می کنند و پزشکان و پرسنل بیمارستان مدتها بعد از ترخیص بیمار از آنها مراقبت می کنند .

وی با اشاره به اهمیت همکاری و تعامل همه بخشها ، اعضای هیات علمی و کلیه پرسنل بیمارستان افزود : این همکاری در ارایه کیفیت خدمات و هم کیفیت آموزش و پژوهش بسیار موثر است و ما آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات برای بهتر شدن این مرکز هستیم .

دکتر پور اصغر گفت : هدف ما ایجاد همدلی ، وحدت و همکاری جهت بوجود آوردن فضای مطلوب تر برای ارایه خدمات بهتر است .

در پایان این مراسم از خدمات دکتر عبدالرضا جعفری راد تجلیل و آقای دکتر مهدی پور اصغر بعنوان رییس بیمارستان زارع معرفی شد .

مراسم معارفه رییس مرکز روانپزشکی و سوختگی زارع برگزار شد
Powered by DorsaPortal