حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1390/06/06 تعداد بازدید: 494
طی مراسمی از مرکز بهداشتی درمانی ده تختخوابی کجور نوشهر بهره برداری شد
مرکز 10 تختخوابی کجور مازندران سه مرکز دیگر در شهرهاي كياكلا، كياسر و شیرگاه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که مرکز کجور به عنوان تک پروژه‌ای است که وزارت بهداشت ساخت آن را به عهده داشته است.
ریيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران با آموزش همگانی، ارتقاي سلامت و آگاهی بخشی و همچنین گسترش خدمات بهداشتی تعریف درستی از یک انسان سالم در جامعه در تمامی ابعاد روحی، روانی، جسمی و اجتماعی ارائه شود.
دکتر محمد مهدي ناصحي با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح بهداشت و درمان در هفته دولت اظهار داشت: 32 طرح بهداشتي، درماني با اعتباری حدود 170 ميليارد ريال در این مدت افتتاح مي‌شود.
دکتر ناصحی ادامه داد: اين طرح‌هاي بهداشتي و درماني شامل بيمارستان، مراكز درماني بهداشتي 10تختخوابي، خانه‌هاي بهداشت، تخت‌هاي ويژه بيمارستاني و پايگاه‌هاي اورژانس است‌.
وی درباره مراکز 10 تختخوابی مورد بهره‌برداری در استان یادآور شد: با مرکز 10 تختخوابی کجور سه مرکز دیگر در شهرهاي كياكلا، كياسر و شیرگاه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که مرکز کجور به عنوان تک پروژه‌ای است که وزارت بهداشت ساخت آن را به عهده داشته است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد: برای این مرکز 800 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شد و با هزینه‌ای حدود 150 میلیون تومان نیز تجهیز شده است.
وی با تقدیر از خیر نوروزعلی خزايی برای اهدای زمین 4 هزار و 500 متری این مرکز خاطرنشان کرد: دسترسی آسان به خدمات بهداشتی و درمانی، استقرار پزشک و دندانپزشک، رادیولوژی، اتاق عمل سرپایی، آزمایشگاه و امکان انتقال بیماران به بیمارستان‌های اطراف از جمله مزایا و خدمات ارائه شده در این مرکز است که در جذب نیروهای آن از نیروهای بومی استفاده شده است.
طی مراسمی از مرکز بهداشتی درمانی ده تختخوابی کجور نوشهر  بهره برداری شد
Powered by DorsaPortal