حوزه ریاست
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1389/04/15 تعداد بازدید: 17
به دانشجویان دانشگاه وام قرض الحسنه بدون سود پرداخت خواهد شد
به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران وام قرض الحسنه بدون سود و کارمزد پرداخت خواهد شد.

به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران وام قرض الحسنه بدون سود و کارمزد پرداخت خواهد شد دکتر بابامحمودی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه در تفاهم نامه ای با نماینده صندوق حمایت از دانشجویان محروم مستعد وابسته به بنیاد علوی به صد نفر از دانشجویان تا پایان سال 89 وام قرض الحسنه پرداخت خواهد شد افزود : پرداخت وام از سوی اداره رفاه این معاونت بوده و به دانشجویانی که نیاز مالی دارند این وام پرداخت می شود .

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه افزود : با تفاهم نامه های امضا شده به 100 نفر از دانشجویان وام بدون سود و کارمزد پرداخت خواهد شد که مقدار این وام برای مقطع تحصیلی کاردانی 250 هزار تومان ، کارشناسی 300 هزار تومان و در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری پانصد هزار تومان پرداخت خواهد شد .

وی افزود : دانشجویان با تایید اداره رفاه و دانشجویی میتوانند برای دریافت این وام اقدام و ضمانت دانشجویان دیگر نیز برای دریافت این وام قابل قبول خواهد بود .

دکتر بابامحمودی با بیان اینکه بعضی از دانشجویان با استعداد از نظر مالی مشکل داشته و این مشکل در روند تحصیل آنان تاثیر گذار است افزود :حمایت نهادهای مردمی به اینگونه دانشجویان لازم و ضروری است تا با مساعدت های خود به اینگونه دانشجویان کمک کنند تا خللی در روند تحصیل اینگونه دانشجویان بوجود نیاید .

به دانشجویان دانشگاه وام قرض الحسنه بدون سود پرداخت خواهد شد
Powered by DorsaPortal